• Обновено
Вендунид Фустани За Жени, Жени Обичен Цврст Плетен Фустан Патент Со Долг Ракав Со Долг Ракав Мини Тенок Пуловер Фустан Црн

Вендунид Фустани За Жени, Жени Обичен Цврст Плетен Фустан Патент Со Долг Ракав Со Долг Ракав Мини Тенок Пуловер Фустан Црн

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Биста : 80-85см/31,5-33,4" ракав : 60СМ/23,62" должина : 83СМ/32,68" . Големина : М Биста : 84-89см/33,1-35,0 "Ракав : 61см/24,02 " Должина : 84см/33,07". Големина : Л Биста : 88-93см/34,6-36,6" Ракав : 62см/24,41 "Должина : 85см/33,46". Големина : XL Биста : 92-97cm/36.2-38.1 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 86cm/33.86". Големина : XXL Биста : 96-101cm/37.8-39.7 "Ракав : 64cm/25.20 " Должина : 87cm/34.25". Големина : XXXL Биста : 100-105cm/39.3-41.3" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 88cm/34.65". Големина : XXXXL Биста : 104-109cm/40.9-42.9" ракав : 66cm/25.98" Должина : 89cm/35.04". Големина : XXXXL Биста : 108-113cm/42.5-44.4" ракав : 67cm/26.38" Должина : 90cm/35.43 " Жени Обичен Цврст Плетен Фустан Патент V-Вратот Долг Ракав Мини Тенок Пуловер Фустан Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјален ракав/V-вратот/сплис дизајн изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Сите Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен / Плажа Материјал : Тип На Полиестерска Шема : должина На Цврст Ракав : Деколте Со Долги Ракави : Должина На Вратот : Долга Декорација : Патент Што добивате : 1 Х Фустан Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. фустани за жени 2023, женски фустани. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Беивеи Дами Лабава Цветни Печати Макси Фустани Етнички Секојдневен Долг Фустан Жени Гроздобер Празник СТИЛ Ј 2ХЛ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Е�

DEN 383.84

Летни Фустани За Жени Печатени Круг Деколте Макси Глуждот Должина Лабава Одмор Ракав Фустан Мулти-боја М

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот До 3 / 4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зим�

DEN 1.00

Бомото Дами Макси Фустани Летна Плажа Без Ракави Сарафан На Екипажот Долг Фустан Секојдневен Кафтан Светло Сина М

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 1.67

Фустани Со Плус Големина За Жени Летни Памучни Ленени Еднобојни Макси Фустани Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Плус Големина

Женски Летен Краток Ракав Еднобоен Мек Удобен Долг Фустанкарактеристики : 1 Изработен од лесна ткаенина

DEN 479.84

Мијаилима Макси Фустани За Жени Плус Големина Цветен Принт Дневен Секојдневен Ретро Гроздобер Боемски Макси Фустан Со Врат

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 32 Биста : 90см / 35.4 "Ракав : 60см / 23.62 " Д

DEN 399.84

Бикопу Женски фустан надвор Од Рамо, Летна Свилена Површина Без Грб Тенка Елегантен Долг Фустан, Облека Во Стилот На Забава

Женски Фустан Надвор Од Рамо, Цврста Боја Без Грб Еластична Лента Свилена Површина Едно Парче Елегантна

DEN 3.33

Лументо Жени Хавајски Партија Макси Фустани Кафтан Бохо Летна Плажа Сарафан Боемски Широк Долг Фустан Темносина 2ХЛ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 295.84