• Обновено
Јеашчат Убава Лепенка Џемпер За Маици Термички Пренос На Хартија Закрпи ОБЛЕКА Самостојно Ц

Јеашчат Убава Лепенка Џемпер За Маици Термички Пренос На Хартија Закрпи ОБЛЕКА Самостојно Ц

DEN 616.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Јеашчат Нова Убава Лепенка Џемпер За Маици Термички Трансфер Хартиени Закрпи ОБЛЕКА САМ Декор Карактеристика : Алатка : 1.Пеглање Рампа 2.Електрични пегли (не пареа железо) 3.Чекори за сепаратор на хартија : 1.Железо Пеглање Рампа на платформата.2.плочка на облека во пеглање рампа.3.Моделот на позицијата што сакате да ја залепите.4.Исклучете ја пареата, температурата на 120-160 степени.5.10 - 15 секунди соatам.6. мембраната.7.ако Не Поминете непроменети, чекор 5.8.честитки, стандарди за завршување.За Машина За Пренос На Топлина1.Поставување температура, машина за топлинска преса.2.рамна облека на даската за пеглање.3.ставете го преносот на топлина, обрасците нагоре.4.Рацете цврсто притискаат надолу 10 секунди.5. на менбранс облека присутни. Материјал : филм за ослободување НА МИЛЕНИЧИЊА : В : 24.98*15.6 цпакетот Вклучува : 1 Еез Џемпер За Маици Термички Пренос На Хартија Закрпи Облека Добредојдовте Во Јешчат. Ние ќе ви обезбедиме висококвалитетни додатоци За декорација На Домот. Колку повеќе купувате, толку повеќе штедите. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Јеашчат Убава Лепенка Џемпер За Маици Термички Пренос На Хартија Закрпи ОБЛЕКА Самостојно Ц Дозвола. Јешчат Нова Убава Лепенка Џемпер За Маици Термички Трансфер На Хартија Закрпи ОБЛЕКА САМ Декор В.Функција : . Алатка : 1.Пеглање Рампа 2.Електрични пегли (не пареа железо) 3.Сепаратор за хартија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

vbnergoie Мажите И Жените Двојки Љубовници Денот На Вљубените О Вратот Долг Ракав Печатење Сплис Ракав Маици Блузи Основи За

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37,80" Ракав : 65,5 см / 25,79" Должина : 63см / 24,80" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА

DEN 3.00