• Обновено
Кафепрес-Трансформатори Оптимус Премиер Темна Маица- Памучна Маица

Кафепрес-Трансформатори Оптимус Премиер Темна Маица- Памучна Маица

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Трансформатори Оптимус Премиер 1984 Темна Маица - 100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на екипажот и квалитетна конструкција, што ја прави совршен графички подарок за мажи и жени. Оваа маичка е мека издржлива за секојдневно носење. Нашите дизајни се професионално испечатени, правејќи одлични новини подароци. Ние нудиме лесно се враќа, размена и 100% гаранција за враќање на парите. Трансформатори Оптимус Премиер 1984 Темна Маица-100% Памучна Маица . Овие квалитетни маици со краток ракав со вратот на екипажот се 100% претходно намален памук (мешавина од памук/полиестер за сиви бои) и се меки и издржливи за удобно чувство. Фит е унисекс стандард (големина нагоре во сомнеж). S, M, L, XL, XLT, 2 XL, 2 XLT, 3 XL. Нашите графички дизајни за маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Совршена маица за него или неа. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машка Маица Улична Секојдневна Облека За Печатење Со Кратки Ракави Основна Модна Класична Удобна Маица

Пол : Мажи Стил : Маици, Удобни, Модни, Основни, Класични Повод : Спорт, Секојдневен, Дневен, Одмор, Улица...

DEN 394.56

Хуачен Женска Мода Лето Ново Печатено Копче За Вкрстена Јака Маица Со Кратки Ракави Врвот Зелена Л

Женска Мода Лето Ново Печатено Копче Со Вкрстена Јака Маица Со Кратки Ракави Ве Молиме проверете Ја Таб�

DEN 303.84

Модерната женска цврста боја крпеница чипка шуле од тркалезниот врат со долги ракави на врвот на маицата

Големина : S BUST : 100 CM / 39.37 '' REANER : 45 CM / 17.72 '' ракав : 55cm / 21.65 '' 'Должина : 67cm / 26.38'size : m Bust : 106cm / 41.73' '' Reone : 46cm / 18.11 ''

DEN 297.44

Бздаиси Еден Мајмун Д. Луфи Маица-Симпатичен Цртан Стил За Деца и Обожаватели На Серијата Аниме Манга-Мека И Удобна Ткаенина

Едноделна Маица Со кратки ракави, Аниме маица, детска облека, Печатена Маица, Маица со филмска тема, ТвДр

DEN 2.33

Штрунгтен Дами Цветни Печати Три Четвртини Ракав Копче Јака Врвот Маица Дното Кошула преголеми маици за жени

Дами Цветни Печати Три Четвртини Ракав Копче Јака Врвот Маица Дното Кошула Функција : увезенотвори и за�

DEN 244.80