• Обновено
Готју Женски Плус Сис Кардиган Палто Ретро Печатено Лесна Јакна Со Средна Должина Кардиган Темно Виолетова С

Готју Женски Плус Сис Кардиган Палто Ретро Печатено Лесна Јакна Со Средна Должина Кардиган Темно Виолетова С

DEN 575.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 100% Шифонсезона : Пролет; Aut; Зимска Дебелина : Стандардна Должина : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долга Деколте На Ракавот : Шема На Вратот На Екипажот : Стил На Печатење : Секојдневно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кардиган Ве Молиме Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Референцирате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : S Биста : 94cm/37.01" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 48cm/18.90" Должина : 74cm/29.13" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 75cm/29.53" Големина : L Биста : 106см/41.73" рамо : 44см/17.32" ракав : 50см/19.69" должина : 76см/29.92" големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 45см/17.72" ракав : 51см/20.08" должина : 77см/30.31" големина : xxl биста : 118см/46.46" рамо : 46см/18.11" ракав : 52см/20.47" должина : 78см/30.71" големина : хххл Биста : 124см/48.82" рамо : 47см/18.50" ракав : 53см/20.87" должина : 79см/31.10" големина : Ххххл биста : 130см/51.18" рамо : 48см/18.90" ракав : 54см/21.26" должина : 80см/31.50" големина : хххххл биста : 136см/53.54" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 55см/21.65" должина : 81см/31.89" Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал - - - Изработен од висококвалитетна ткаенина. Лесен, мек, пријатен, пријателски за кожата, дише и удобен за носење Во Пролет Лето и Fall. Можете да го носите и на плажа. Моден дизајн, секојдневен долг ракав, лесен капут, секојдневно секојдневно палто . Дневната тенка и шарена јакна за трчање јога погодна за млади девојки многу погодна за јога, Пилатес, џогирање, трчање, на отворено, улица, училиште, канцеларија, работа, патување, забава и фестивал за враќање дома. Тие се исто така совршени и достапни подароци за вашето семејство, пријатели, девојки и сестри. Женска дневна облека во пролет, лето ,umn и зима.Кул за носење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Есенска Облека Стабилна Облека Кардиган За Жени Паѓаат Отворени Предни Чипка Долги Ракави Лабави Лесни Лесни Обични Печатење

Кардиган За Жени Паѓаат Отворени Предни Чипка Со Долги Ракави Лабава Лесна Лесна Обична Печатење Женск�

DEN 2.67

Џемпери За Жени Плетени Пуловер Џемпер Врвови женска лабава еднобојна тркалезна врата џемпер Со долги ракави Женски Џемпери

Овој симпатичен плетен шуплив џемпер е разноврсно парче што одговара со слаби Фармерки, Чизми и лесно с�

DEN 2.67

Womenените обични панталони ситни женски култури панталони Обични машки удобни панталони панталони, чипка, панталони со цврста

[Функција] Пол : Менсезон : Пролет и есенматеријал : Полиестеријал : Мода, Case Occasion : Casual, Dailypants должина : дол�

DEN 287.84

Јинмгмхј џемпери за жени Жени Обична Лабава Еднобојна Мода Со Долги Ракави V Џемпер За Пуловер На Вратот Бела + 8

Жени Обични Лабави Еднобојни Модни Џемпери Со Пуловер Со Долги Ракави Со Долги Ракави : изработен е од в�

DEN 2.00

коаезне кардиган џемпер Женска Еднобојна Плетена Јакна Еднобојна Памучен Џеб Кардиган Надворешен Џемпер Кардиган

1 компјутер Кардиганкраток Ракав Отворен Преден Кардиган Кафе Кардиган За Женска Табела : Големина : С В

DEN 398.08

Кардиган Џемпери За Жени Лажичка Вратот Кардиган Краток Ракав Печатени Полиестер Мулти-боја Женски Кардиган Дозвола Џемпери

Женски Кардиган Палто Шал Лабава Кошула Печатење Краток Ракав Кимоно Блуза Врвови Карактеристики : 1.Ка�

DEN 3.33

Џемпери Женски Гроздобер Шал Јака Кардиган Ребрести Трим Копче Надолу Плетен Џемпер Есенски Џемпери Фустан За Жени

87" должина : 54см / 21.65"XXL12164297cm / 38.65"Size : XXLUSA : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 97cm / 38 џемпери за жени кошули со долги ракави за же

DEN 559.84