• Обновено
Веацаер Женски Врвен Џемпер Со Долги Ракави Модна Надворешна Облека Со Еднобоен Пуловер Плетен Врв

Веацаер Женски Врвен Џемпер Со Долги Ракави Модна Надворешна Облека Со Еднобоен Пуловер Плетен Врв

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристика : Секси моден Џемпер Со Врат; Тенки врвови на скокачи; Класични цврсти врвови со пруги. Функција : ткаенините што Дишат и се погодни за кожата носат удобно искуство;Поседуваат одличен топол ефект. Повод : совршен за канцеларија,колеџ,внатрешен,надворешен, одмор. Накратко, ова е одличен врв со туника со долги ракави за жени,различни бои може да се совпаднат со разновидна облека.Погоден за повеќето сцени воumn и зима,може ефикасно да ви помогне да го намалите проблемот со појавување облека.Ти, твоето срце е. мрдни!. Избегнувајте машинско перење, се препорачува нежно миење раце;избегнувајте висока температура за да спречите плетена деформација;избегнувајте директна сончева светлина,треба да се стави на ладно место за вентилација за да се исуши;избегнувајте да висите да се исуши после миење, треба да се шири рамно за да се исуши; џемпер со долги ракави за жени. женска модна надворешна облека со врат. женски еднобоен пуловер врв.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хессуно Летни Врвови За Жени, Модни Жени Маици Со Цврста Боја Во Нов Стил Симпатична Чипка Шупливи Блузи Со Кратки Ракави На

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо до ракав : 33см / 12.99 "Должи�

DEN 2.00

Синдис Дами Мода Краток Ракав Туника Блуза Жени Боемски Лето Блузи Екипажот Вратот Одмор Широка Лабава Маица

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Врвови За Печатење Глуварче, Женска Секојд

DEN 487.52

Појасни Женски Обични Модни Лабави Зајачки Печатење Спојување Со Кружен Врат Врвови со Кратки Ракави макси фустан за жени

Женски Обичен Моден Лабав Зајак Печатење Спојување Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави ве Молиме про

DEN 244.64

Женски Есенцијални Врвови Шупливи Кошули Со Долги Ракави Маици На Екипажот Маици За Слободно Време Градиент На Туника Блуза

Qrand Indressuy Interncition ® Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека JWZUY, JWZUY е модна продавница која се фокусира на

DEN 1.00

Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави Цврста Блуза Обични Женски Кошули Вратот На Екипажот Портокаловата

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 211.04

ксиух цвеќиња печатење маица кратки ракави обични лабави течни врвови о-вратот лабава женска секојдневна блуза

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 431.84

Женски Блузи Женски Симпатична Денот На Вљубените Печатени Краток Ракав V - Вратот Врвови Работен Џеб Блуза XXXL

UDAXB Женски Блузи Женски Симпатична Денот На Вљубените Печатени Краток Ракав VВратот Врвови Работен Џеб �

DEN 351.84

Женски Маица Желка Вратот Врвот За Жени Женски Блуза Лабава Патент Кошула Половина Разгорени Ракав Мрежа Шиење Лабава Повик

20"Големина : M Биста : 112cm / 44 Ја Можете Оваа Врвот Со Секојдневен Шорцеви, Фармерки Или Мини Здолниште, Е Ле

DEN 207.84