• Обновено
Синдис Дами Мода Краток Ракав Туника Блуза Жени Боемски Лето Блузи Екипажот Вратот Одмор Широка Лабава Маица

Синдис Дами Мода Краток Ракав Туника Блуза Жени Боемски Лето Блузи Екипажот Вратот Одмор Широка Лабава Маица

DEN 487.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Врвови За Печатење Глуварче, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Печатење На Глуварче Боја : Сива, Розова, Зелена, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL ,4 XL,5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% полиестернеклин : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Печатење Глуварче, Женска Бохо Маичка Блуза, Женски Летни Широки Врвови За Туника4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Летна Туника Блуза, Кошула За Одмор На Плажа, Основни Блузи, Маица За Салон Со Кратки Ракави. Материјал-35% Полиестер, 65% Памук.Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Лабави Летни Блузи, Бохо Маица За Вратот На Екипажот, Секојдневни Широки Кошули Со Глуварче Со Кратки Ракави, Високи Врвови Со Низок Раб, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Врвови Тркалезно Деколте Секојдневна Блуза Печатени Жени Летни Маици Со Долги Ракави Туника Кошули Темно Зелена 2XL

Мода Слободно Време Жените Долги Ракави Вратот Надвор Рамо Кошула Туника Блуза Блуза Врвот Оваа Мода Бл

DEN 239.84

Женски Врвови Жени Со Кратки Ракави Блуза Лабави Графички Отпечатоци Кошули Тркалезно Деколте Лето РОЗОВА XL

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 367.84

Беивеи Жени Обични Плисирани Врвови Облека Со Долги Ракави Маица Елк Печатење Божиќна Туника Блуза Стил-П 5ХЛ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Маици Со Долги Ракави, Божиќни Блузи За Жени, Божиќна Маица Тип : Елен / С�

DEN 319.84

Хессуно Летни Врвови За Жени, Модни Жени Маици Со Цврста Боја Во Нов Стил Симпатична Чипка Шупливи Блузи Со Кратки Ракави На

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо до ракав : 33см / 12.99 "Должи�

DEN 2.00

ксиух цвеќиња печатење маица кратки ракави обични лабави течни врвови о-вратот лабава женска секојдневна блуза

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 431.84

Женски Блузи Женски Симпатична Денот На Вљубените Печатени Краток Ракав V - Вратот Врвови Работен Џеб Блуза XXXL

UDAXB Женски Блузи Женски Симпатична Денот На Вљубените Печатени Краток Ракав VВратот Врвови Работен Џеб �

DEN 351.84

Женски Маица Желка Вратот Врвот За Жени Женски Блуза Лабава Патент Кошула Половина Разгорени Ракав Мрежа Шиење Лабава Повик

20"Големина : M Биста : 112cm / 44 Ја Можете Оваа Врвот Со Секојдневен Шорцеви, Фармерки Или Мини Здолниште, Е Ле

DEN 207.84

Женски Секојдневен Моден Цвет Пердув Печатење Копчиња О Вратот Три Четвртини Ракав Блузи Маица Блуза Дама Блузи Лактот Ракав

Опис : Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Копче Должина На Облека : Конвенционалн�

DEN 271.84