• Обновено
Мрежа Стил Мозоци И Монтажа Прстен Во Масло Нанесуваат Бронза

Мрежа Стил Мозоци И Монтажа Прстен Во Масло Нанесуваат Бронза

DEN 255.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Со чисти линии и цврста конструкција, додатоците За бања Краус обезбедуваат секојдневна ефикасност со стил. Изграден од месинг, скокачкиот одвод е дизајниран за секој мијалник за садови без рецепт без прелевање. Тој е поврзан со месинг монтажен прстен дизајниран да работи со било кој сад мијалник со заоблено дно. За лесна инсталација, вклучени се сите потребни гумени дихтунзи. Изберете од четири карактеристични завршетоци што одговараат на славината за бања и создадете прекрасно координиран изглед. Месинг Конструкција Без Олово. Супериорната Завршница е Отпорна На Корозија И ' рѓа. Дизајниран Да Работи со Тоне Над Шалтер без Прелевање. Одговара На Стандардниот Отвор За Одвод Од 1,75 Инчи. Сите Гумени Дихтунзи Вклучени за Инсталација. Ограничена Доживотна Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Подготвување на компресија за компресија на средниот ред 23RCS, со пакување навртка, месинг, 1- ин. Номинална фитинг, во. Должина

Оваа унија за компресија на месинг за месинг на месинг на вентил е идеален избор за поврзување на водни �

DEN 133.76

Пластично вклопување, PP црево Барб одговара за лаборатории за фармацевтски производи за хемиска обработка и преработка

Функција : 1 Пластичен Т облик на бод, изработен од високо квалитетен PP (полипропилен) материјал, издржли�

DEN 239.84

FT ID челична жица вшмукување ПВЦ Флексибилно цевки со висок притисок со висок притисок УВ хемиски отпорен винил црево

ПВЦ цевките е пластика од поливинил хлорид со пластификатори за да се направи пофлексибилна и транспар�

DEN 374.40

Uxcell Заштита Прирабница Покритие 11.7 Пвц Отпорни На Корозија Водовод Цевка Заеднички Поздравниот Штитник Јасно

Uxcell Заштита Прирабница Покритие 11.7 " Пвц Отпорен На Корозија Водовод Цевка Заеднички Поздравниот Штитн�

DEN 1.33