• Обновено
Женски чипка со чипка со велур, наредени клинови чизми

Женски чипка со чипка со велур, наредени клинови чизми

DEN 798.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Bootie Bootie Bege-up од Бринли Ко е конструирана со меки велур на велур и има класичен дизајн на чипка. Скочаните клинови за дрвени производи создаваат совршена висина и класичните тркалезни прсти го завршуваат изгледот. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Цврсти Чевли Трчање Жени Чевли За Дишење Мрежа Надворешна Боја Спортски Женски Базен Чевли За Туширање Чевли За Пешачење Лак

Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Мрежен Материјал : Висока Пета Со Туркање : 3СМ / 1.18"ЗАБЕЛЕШКА : Разли�

DEN 3.00