• Обновено
Bootенски буриња

Bootенски буриња

DEN 1119.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гроздобер вртеж на безвременска силуета, Bootie Ciena by Brinley Co. е сигурно да сврти глави каде и да одите. Одликувајќи се со зашилен пети, потпетица од стилето, нагласена со крцкање на шутнување и завршена со внатрешен патент за лесно носење. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Фаукс велур. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фангаза Женски Модни Чизми Графички Принт За Мачки Тркалезни Пети Високи Потпетици Рамни Чевли Секојдневни Чизми До Глужд

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени, Дами, Девојки, Женски Стил : Чизми До Глуждот, Р

DEN 1.33