• Обновено
W Clicps & CV CV комплет за подигање

W Clicps & CV CV комплет за подигање

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

EMPI W/ CLEGPS & MESTER CV BIT BIT комплет EMPI W/ CLECKS & MESTER CV BIT BIT FIT FITS Изберете : 1990-1994,1998-1999 Honda Accord 1995-1997 Honda Accord 4 CYL 2.2 L 1997-1998 Honda CR-V 1997-1999 Acura 3.2 TL 1997-1998 ACURA 3.0 CL 1999 ACURA 2.3 CL 1995-1998 HONDA ODYSSEY 1992-1998 HONDA PRELUDE 1996-1998 ACURA 3.5 RL 1995-1996 ACURA 2.5 TL 1999-2001 HONDA PRELUDE SH 1990-1991 HONDA PRELUDE SI 1996-1999. Оаза и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сензор за брзина Компатибилен со 2007 година- Honda Fit Fort, Driver Side CYL 1.5L машки конектор пин тип 2-проследен терминал

Специфит на производи : Директен фиткватентност Продадена : Продадена индивидуално Коннекторот Пол : Ма

DEN 2.00

Заградата на сопирачките на сопирачките на моторот BRBC- Заградата на сопирачките на сопирачките се вклопува Изберете: 2013-

Единствените делови препорачани од компанијата „Форд мотор“ за возилата Форд и Линколн Плочите за под

DEN 3509.44