• Обновено
Време и време на плетените хеланки со висок пораст на жените, 3-пакувања, 27 Inseam, големини XS-XXXL

Време и време на плетените хеланки со висок пораст на жените, 3-пакувања, 27 Inseam, големини XS-XXXL

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Трипл стил и удобност со времето и 3-пакетите на плетените хеланки. Ласкави високи јога-половини од половината и должина на ветровито на глуждот, направете ги овие хеланки, сигурно ќе ги достигнете повторно и повторно. Тие се совршен почеток на која било облека. Само на. Материјал : цврст : 95% памук/5% спандекс; Вселенско-диј : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : Skinny. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 "Inseam. Затворање : Повлечете со еластична половината. Џебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина од Jerseyерси; широка јога-лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Панталони Трендовски Путер Путер Печатење Шорцеви Џегинг Големина Тексас Плус Секојдневен Плус Обичен Панталон

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 66 Колк : 84 Должина : 48 Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БР�

DEN 1.67

Пајажина Хеланки За Жени Мека Контрола На Стомакот Со Висок Струк Слабеење Црни Јога Панталони Тренингот Трчање

Женски Модни Секојдневни Печатени Тесни Хеланки Панталони Со Висок Струккарактеристики : Носењето на о

DEN 408.00

Панталони За Жени Се Занимава Жени Тренингот Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Салата Лабава Панталони

Женски Тренинг Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Теретана Лабави Панталоникарактерист

DEN 215.84

Мода Женска Цврста Ребреста Плетена Основна Еластична Маичка Со Висок Струк Капри Должина Хеланки Панталони

Модата ултра меки висококвалитетни хеланки до глуждот со висок струк е удобна и совршена за секојдневн�

DEN 215.84