• Обновено
Време и вир, високиот издигнен плетен капри хеланки

Време и вир, високиот издигнен плетен капри хеланки

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погледнете стилски, се чувствувате пријатно во времето и хеланките на Капри на Тру. Тие се дека секој ден, насекаде стил ќе го сакате во тешка ротација во вашата гардероба. Совршено за работните денови и викендите. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : тенок. Подигнување : Висок пораст. Затворање : стилизирање на влечење; еластична лента за половината. Џебови : Ниту. Удобно вклопување и чувство. Women'sенски плетени капри хеланки од време и Tru.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дамска Јога Висока Еластична Брзина Суви Лажни Две Спортски Хеланки За Трчање Тренинг Хеланки За Дами

Сезона : лето, пролет, aut Компактниот дизајн го прави вашето движење поудобно.13 "Должина : 90cm / 35.25 " Колк : 88�

DEN 2.00

Ксинкингхао Жени Тенок Нозе Тул Спојување Панталони Жени Солидна Јога Нозе Панталони Еластична Половината Тренингот Исечени

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 215.84

Пајажина Хеланки За Жени Мека Контрола На Стомакот Со Висок Струк Слабеење Црни Јога Панталони Тренингот Трчање

Женски Модни Секојдневни Печатени Тесни Хеланки Панталони Со Висок Струккарактеристики : Носењето на о

DEN 408.00

Панталони За Жени Се Занимава Жени Тренингот Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Салата Лабава Панталони

Женски Тренинг Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Теретана Лабави Панталоникарактерист

DEN 215.84