• Обновено
Ekena Millwork 1 8 W 32 H TRUE FIT PVC Три табли се приклучија на одборот-n-batten ролетни, пожарна црвена боја

Ekena Millwork 1 8 W 32 H TRUE FIT PVC Три табли се приклучија на одборот-n-batten ролетни, пожарна црвена боја

DEN 3484.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитните ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и опции за прилагодено дизајнирање, со неограничени карактеристики за прилагодување. Боите на дизајнерите нудат широк избор за да одговараат на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом. Димензии : 16 1/8 "W x 32" H (секој бленда). Дизајнирано и собрано на вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork 14 w 50 h Americraft Четири надворешни работи на табла Реал Вуд се приклучи на таблата-n-batten ролетни w z-bar,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4192.00

Ekena Millwork 3 4 W 74 H Средно-Америка винил, Taperormade Две еднакви панели, подигнати ролетни со панели, W Installation

Облечете ги прозорците со нашите винилни ролетни Винил ролетни во средината на Америка вклучуваат попу

DEN 2770.08

Ekena Millwork 11 W 76 H TIMBERTHANE мазни Две табли се приклучија на одборот-n-batten w четвртина од ларковите на врвни фауни

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 3860.00

Ekena Millwork 18 w 58 h Americraft Две еднакви рамни плочи за надворешни работи на вистински дрвени ролетни, разнобојни лисја

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 7476.48

Ekena Millwork 1 2 W 79 H Americraft Пет табла Екстериер вистинско дрво распоредено од табла-н-брани ролетни, океански оток

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 0.33