• Обновено
3 4 W 53 H Timbercraft две 3 8 табли Рамка од табла-n-batten ролетни w z-bar, груб пилен западен црвен кедар

3 4 W 53 H Timbercraft две 3 8 табли Рамка од табла-n-batten ролетни w z-bar, груб пилен западен црвен кедар

DEN 2201.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура. Нашите ролетни можат да бидат обоени или насликани за да одговараат на вашиот дом или брзо изшкуркани мазни за повеќе рафиниран изглед. Нашите надворешни дрвени ролетни нудат вистински карактеристичен изглед и можат да се нарачаат во стил што го комплиментира секој дом. Со инсталацијата трае само неколку минути, подобрувањето на вашиот дом со овие ролетни е лесен и достапен начин за подобрување на привлечноста на Curb и проширување на вашиот личен стил нанадвор. Рачно изработени. Брз и лесен за инсталирање. Направени на вашите спецификации. Додава вредност на жалба за непосредна близина. Направено со траен природен кедар. Разновидност на архитектонски стилови за избор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork 1 2 W 62 H Americraft Три надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на одборот-н-брани ролетни, подготвени

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 3866.24

Ekena Millwork In. W in. H Builders Edge, стандардни две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни инсталациони

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 1078.88

Ekena Millwork 11 W 76 H TIMBERTHANE мазни Две табли се приклучија на одборот-n-batten w четвртина од ларковите на врвни фауни

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 3860.00

Ekena Millwork 18 w 58 h Americraft Две еднакви рамни плочи за надворешни работи на вистински дрвени ролетни, разнобојни лисја

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 7476.48