• Обновено
Олиро женски врвови, маички и блузи жени врвови и блузи жени плус големина копче цврст тркалезен врат Краток ракав Неправилен маица блуза врвови морнарица

Олиро женски врвови, маички и блузи жени врвови и блузи жени плус големина копче цврст тркалезен врат Краток ракав Неправилен

DEN 415.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Womenените плус големина копче Цврст тркалезен врат Краток ракав Неправилна маица блуза блуза Ве молиме проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Карактеристики : 1. Тоа е изработено од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење. 2. многу кул за носење, нов изглед. 3. Удобно и пријатно, може да носи личност дома или на работа. 4. Оваа лесна, блуза е совршена за тие удобни денови! 5. Продолжете со подобрување со цел да ја направите облеката поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Womenенски пригода : Дома, Дневен материјал : Полиестер Стил : Обичен, Должина на модниот ракав : Краток ракав Колекционен врат вклопување : Се вклопува во дебелина на големината : Стандардно како да се мие : ладно миење на рацете, виси или линија Сува што добивате : 1pc Women Blouse Size : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 96см/37,80 "ракав : 20см/7,87 " Должина : 80см/31,50 ". Големина : големина на м. : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 101cm/39,76 "ракав : 21cm/8.27 " Должина : 81cm/31,89 ". Големина : L Големина. Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 111cm/43,70 "ракав : 23cm/9.06 " Должина : 83cm/32.68 ". Големина : XXL Големина. : 2x-LARGE US : 12 UK : 16 EU : 42 BUST : 116 CM/47.24 "ракав : 24 CM/9.45 " Должина : 84 CM/33.07 ". Големина : XXXL големина. : 3x-јази : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 121см/47,64 "ракав : 25см/9,84 " Должина : 85см/33,46 ". Големина : XXXXL Големина. : 4x-голем САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 126cm/49.61 "ракав : 26cm/10.24 " Должина : 86cm/33.86 ". Големина : xxxxxl големина. : 5x-Lorge US : 18 Велика Британија : 22 ЕУ : 48 биста : 131cm/51,57 "ракав : 27cm/10.63 " Должина : 87cm/34,25 "Олиро женски врвови, маички и блузи Брза на ракав Неправилна маица блуза врвови морнарица. Материјал : полиестер. Истегната ткаенина за удобно вклопување. Стил за појавување : Може да се совпаднете со ѓердан, обетки, високи потпетици, чанта, кожа торба или други колекции, создавајќи стилски изглед. Облеката макси фустан е совршен за враќање на домашни услови, матурска, свадба, забава, коктел, клуб, Божиќ, ноќ надвор, вечер, роденден, дипломирање, датира, секојдневно, секојдневно носење и други прилики во пролет, лето и есен . пригода : случајно Излегувања, училиште, канцеларија, датуми и забави секоја пригода е совршена. Азиската големина е обично помала од западната големина, затоа проверете дали сте ги провериле следниве информации за големината пред купувањето . Забележете дека заради ограничувањата во фотографијата и неизбежните разлики во поставките на мониторот, боите прикажани на фотографијата можеби не одговараат на 100% На оние во самите предмети . Упатство за миење : Препорачано миење на рацете, машина за перење, не бели, измијте заедно со слични бои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Glookwis жени долна облека врвови од маичка од маичка основна слој тунична блуза работа тенок фит-пулвер со долг ракав маица

Description : Gender : Women, Ladies Style : Women Fall Tunic Blouse, Women Basic Layer Tops, Women Casual Thermal Underwear T Shirt, Long Sleeve Tee Pattern Type : Solid Color Color : Milk

DEN 1.33

Capreze Ladies Streetwear Style Tee Comfy v вратот Туника Блуза за ланги, врвови со цвеќиња со цвеќиња за печатење, цветна маица

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Letue Tunic Bluze, жени цветни печатени врвови, жени обична маица, кратки ракави �

DEN 431.84

Женски летни врвови на екипажот на екипажот, женски блуза, обични графички отпечатоци од кошули со долги ракави сини s

Овој моден долг ракав Ткаенината со кошула е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, летен вр�

DEN 2.33

Sanviglor дами маица рафле шифон врвови со кратки ракави блуза Основна маичка боемска маица небесно сино s

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Letue Tunic Bluze, Women Chiffon врвови, жени обична маица, маица со кратки ракави Туник

DEN 302.08

Женски врвови женски моден случај на лесен меден фестивал печатен тркалезен врат со кратки ракави врвна блуза бела

Qazxd женски врвови на женски моден лесен фестивал на медоносење печатено тркалезно вратот со кратки рака

DEN 0.33

Колиша жени, маичка со екипаж, маица во боја на маица, широко распространетост, работа со долга ракав Туника блуза темно зелена

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Fall Tunic Bluse, Women Wolor Block Tops, Women Women Casual Tilts , Долг ракав Teepattern Тип : БлокКолер в�

DEN 2.67

Haит жени маица точка точка маица кратки ракави летни врвови Работа тунична блуза дневна облека екипаж вратот пулвер сива 3xl

Description : Gender : Women, Ladies Style : Women Summer Tunic Blouse, Women Crew Neck Tops, Women Casual T Shirt,Short Sleeve Tee Pattern Type : Dots Print Color : Gray, Red, Coffee, Blu

DEN 318.40

Capreze жени маица ладна рамо маица против вратот од вратот лабава туника блуза со долг ракав, стил на пулвер, јас л

Description : Gender : Women, Ladies Style : Women Fall Tunic Blouse, Women Heart Printed Tops, Women Casual T Shirt,Long Sleeve Tee, Cold Shoulder Top Pattern Type : Heart Print, Leopard

DEN 0.67

Женски врвови со долги ракави врвни есенски блузи екипаж на вратот графички отпечатоци од обични врвови сиви с.

Кошули со долг ракав за жени Симпатични печатени графички маички блузи случајни плус големина основни �

DEN 1.67