• Обновено
Единствени поволни цени за цветни лисја на жените печати кратки ракави на плажа на плажа

Единствени поволни цени за цветни лисја на жените печати кратки ракави на плажа на плажа

DEN 399.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Без разлика дали е на карневал, фестивал, одмор, плажа или дури и тематска забава, сигурно ќе добиете многу комплименти. Оваа обична блуза е ваш следен одмор од суштинско значење во кој има живописен тропски принт. Совршена забава со теми за кошула за лето, или како подарок за роденден, или празник. Повод : викенд, плажа, одмор, тематска забава, летна забава, патување, забава во базен, итн. Носење Xs.meareument (во инчи) големина градите на градите ширина на рамото вкупна должина - 38 1/4 - - 18 3/4 26 1/8s - 40 1/8 19 5/8 26 3/4 M 42 1/8 20 5/8 27 3/8 L - 45 5/8 22 1/2 - - 28 XL - 49 1/4 24 1/4 - -28 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за цветни лисја на жени, печатат кратки ракави на плажа Топ 100% полиестер. Увезени. Цветни лисја печатени. Краток ракав. Копче надолу кошула. Машинско миење ладно со слични бои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски обични џемпери со долги ракави, екипаж на екипажот на врвовите на лекови со блузи за жени за жени

Карактеристики на производот Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL ткаенина : материјал за мешавина од памук, дишење

DEN 2.33

Уникатни поволни цени за женски костуми за Ноќта на вештерките, кадифени врвови со долги ракави на рамото

Совршено за вечерта на Ноќта на вештерките, Божиќните денови, матурските костуми, тематските забави и к�

DEN 255.84

Capreze жени маица ладна рамо маица против вратот од вратот лабава туника блуза со долг ракав, стил на пулвер, јас л

Description : Gender : Women, Ladies Style : Women Fall Tunic Blouse, Women Heart Printed Tops, Women Casual T Shirt,Long Sleeve Tee, Cold Shoulder Top Pattern Type : Heart Print, Leopard

DEN 0.67