• Обновено
Лето Гроздобер Копче Надолу Маица За Жени Ревер Графички Печатење Излегување Блуза Тенок Фит Краток Ракав Бохо Маици

Лето Гроздобер Копче Надолу Маица За Жени Ревер Графички Печатење Излегување Блуза Тенок Фит Краток Ракав Бохо Маици

DEN 303.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

т????Добредојдовте ВО БРКЕВИ ????". ❥Оваа женска блуза БРКЕВИ е дизајнирана со мек и удобен материјал, слободно време, лабав стил за ласкање на вашата фигура. "Women Жените 2022 кошулата со долги ракави е секојдневен и лабав стил, погоден за повеќето жени.Женски обични кошули е задолжителен предмет за вашата гардероба, лесен за усогласување со секој изглед.Т. т Girls Девојки долг ракав врвот е совршен за различни прилики, различни бои опционални.Т. т Note Забелешка : т. т How Како да ја изберам нејзината големина?ве Молиме нарачајте 1-2 големини поголеми, тоа ќе биде посоодветно за вас ❥ ❥ нашите женски секојдневни Кошули За Најлетниот Шик Досега. Оваа Кошула Е За Вас, Покажете Колку Е Свеж Вашиот Стил Со Оваа Кошула.За Други Модни Дизајни, Кликнете НА Името БРКЕВИ Во Близина на Врвот на Оваа Страница! ако имате какви било прашања во врска со дамски кошули, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 12 часа.Enjoy Уживајте Во вашето време за купување!❥t. tsize шемаt. Големина : St САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92cm/36.22 "Должина : 64cm/25.20". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 65см/25.59". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 66см/25.98". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Должина : 67cm/26.38". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Должина : 68cm/26.77" Исклучително мек и растеглив за да обезбеди удобност во текот на целиот ден. ?Мека и Удобна Маица : нашата цел е да обезбедиме висококвалитетен производ и одлично искуство за купување. Избираме висококвалитетна памучна ткаенина, мека и удобна за вашата кожа. ?Лесно Се Совпаѓа : женските кошули се добри за работа или секојдневен секојдневен живот. Спарете ги овие основни врвови под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во лето, колоквирајте со кимоно кардиган во пролет или џемпер воumn. Погоден за повеќе форми на телото. ?Прилика : оваа маица совршена за забава, секојдневно носење, летен одмор,клуб,училиште,работа, спорт итн.Одлично за носење како секојдневна маица во уличен стил, а вие сте врв во толпата. ?Водич за големина : нашата големина Се Азиски Големини, а не стандардна големина НА САД, која е многу помала од големината НА САД. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Таму можеби 1-3 см отстапување во различни големини.Една или две големини нагоре предложени. ?Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Повеќенаменски Женски Врвови На Култури, Квадратен Врат Со Кратки Ракави Дами Со Единечни Гради Летни Секојдневни Врвови

Женски Врвови На Култури, Квадратен Врат Со Кратки Ракави Дами Со Единечни Гради Летни Секојдневни Врво

DEN 303.84

Тифун Женски Блуза Врвот, Плус Големина Блузи За Жени, Женски Среќни Нови Години Печати О Вратот Маица Долг Ракав Обична Блуза

Женски 2021 Среќни Новогодишни Принт О Маица За Вратот Лежерна Блуза Со Долг Ракав Можеме да гарантираме �

DEN 191.84

Не Го Пропуштајте ХИМИВЕЈ Ноќта На Вештерките Медицинска Сестра Блузи Женски Лабава В - Вратот Џеб Ноќта На Вештерките Печати

Подгответе се да го прослават Ноќта на Вештерките во стил со Нашите Ноќта На Вештерките Печатени Медици

DEN 287.84

Одеерби Женски Блузи Облечени Обични Блуза Кошули Надвор Од Рамото Трендовски V-Вратот Чипка Крпеница Цврсти Caims Врвот Жолта

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.80" Ракав : 18.56 "Должина : 65см / 25.32 "Должина : 64см / 25.Матер�

DEN 1.00