• Обновено
Маици за жени обични копчиња со долги ракави со тркалезни врати, маици Основни маички со блуза маичка горната блуза

Маици за жени обични копчиња со долги ракави со тркалезни врати, маици Основни маички со блуза маичка горната блуза

DEN 331.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Забелешка : Бидејќи вистинската големина е азиска големина, препорачливо е да се следи нашата табела со големина за да се најде најсоодветната големина, азиската големина е премала, се препорачува да се купи една големина, благодарам!. Време на испорака : Стоки испорачани од Кина, очекувајте 7-15 дена да го примите пакетот. Големина : S BUST : 88 CM/34,65 '' Рамо : 37cm/14.57 '' ракав : 56cm/22.05 '' Должина : 64cm/25.20 ''. Големина : М биста : 93cm/36.61 '' Рамо : 38cm/14.96 '' ракав : 57cm/22.44 '' Должина : 65cm/25.59 ''. Големина : L BUST : 98 CM/38.58 '' Рамо : 39cm/15.35 '' ракав : 58cm/22.83 '' Должина : 66cm/25.98 ''. Големина : XL биста : 103cm/40.55 '' Рамо : 40см/15,75 '' ракав : 59см/23.23 '' Должина : 67см/26.38 ''. Големина : xxl биста : 108cm/42.52 '' Рамо : 41cm/16.14 '' ракав : 60см/23.62 '' Должина : 68cm/26.77 ''. Womenените обични копчиња со долги ракави, маици маички основни врвни блузи : 【материјал】 Мешавина од памук, мека и удобна. Комбинацијата на памук го прави овој врв многу мек, истегнат, тенок и удобен. Пријателски за кожата, супер мека, лесна, дише и удобна за носење. 【Карактеристики】 Есенски тркалезен врат и долг ракав се обични стилови, погодни за носење. Модерни и уникатни дами карирани кратки ракави. 【Стил】 Есенски лабави долги ракави се обичен стил, погоден за носење. Големината на овој фустан е точна, наборите и наборите се слоевит дизајн, лесно е да се премине од деловна во обични прилики, кога треба да бидете брзи и точни. jeans, shorts, yoga pants, slacks, jackets, cardigans, sweater chains, etc.【Occasions】Suitable for daily wear, work, date, exercise, party, outdoor, etc. Suitable for spring, autumn and summer.Information : Season : Пролет, лето, есен, Винтергендер : Womenените : Daily Fit : Fit True to Sizematerial : Cotton Polyester Clothing должина : РедовенПатерски Тип : Сличен стил : Longstyle : Mode Package Contents : 1 x Bluse Size Bust Shoulders Leevel Lenctions88cm/34.65''37cm/14.57'56.05. 64 CM/25.20'''m93cm/36.61''38cm/14.96''57cm/22.44''65cm/25.59''l98cm/38.58''39cm/15.35''58cm/22.83'66 CM/25.98''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''t 40cm/15.75''59cm/23.23''67cm/26.38''xxl108cm/42.52''41cm/16.14''60cm/23.62''68cm/26.77''Size : Sbust : 88cm/34.65'shoulder : 37cm/14.57 ' Ракав : 56cm/22.05''l должина : 64cm/25.20''Size : MBust : 93cm/36.61'''Shoulder : 38cm/14.96''Sleeve : 57cm/22.44'''Leng /38.58''Shoulder : 39cm/15.35'''Sleeve : 58cm/22.83''l должина : 66cm/25.98''Size : XLBUST 67cm/26.38''Size : XXLBust : 108cm/42.52''Shoulder : 41cm/16.14''Sleeve : 60cm/23.62''Length : 68cm/26.77'' Stylish And Fashion Make You More Attractive. Погледнете ја табелата со големина пред да ја купите. Материјал : светло, удобно и еластично; Миење на рака во ладна вода висат суво. Достапно од залиха, брза испорака. Одлично за забава, дневно, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сејуригаока Женски Завиткан Елек, Врвови Со Висок Врат Без Ракави Обични Улични Пролетни Неправилни Врвови Без Грб

Жени Завиткан Елек, Врвови Со Висок Врат Без Ракави Обични Улични Пролетни Неправилни Врвови Без Грб ...

DEN 1.33

Виадха плус големина туника блузи за жени Ракав Мода Цврста Маица Средна должина Ракави Блуза Круг Вратот Повик Блузи

Женска Мода Цврста Маица Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од ма�

DEN 0.67

Вожидаоза Женски Врвови Женски Јака Со Врат Патент Во Боја Краток Ракав Преклопете Обични Врвови На Блузи Излегувајќи Врвови

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 441.28

Симу Женски Основни Секојдневни Маици Женски 3д Печатени Дуксери Блузи Со Ѕвезден Принт Пулвоер Кошула Со Долги Ракави Блузи

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

DEN 207.84

Бели Маици За Жени Летен Ден На Независноста Американско Знаме Шема На Срце Графички Врат На Екипажот Основни Маици За Туника

€ Клучни Зборови} Широки Кошули За Вежбање Жени; Вежбајте Кошули Жена Долг Ракав; Женски Кошули Облечен�

DEN 431.84

Лидијаунистар Тајм И Тру Женски Долги Врвови Женски Лежерен Печатен Лабав Ракав V-Врат Неправилен Раб Врвот Црно

Женски Секојдневен Печатен Лабав 3 / 4 Ракав VВратот Неправилен Полите Карактеристики : Повод : Секојднев�

DEN 319.84