• Обновено
Ѕвезда Риба Лето Изолирани Икона Дизајн Туш Завеса Бања Завеса

Ѕвезда Риба Лето Изолирани Икона Дизајн Туш Завеса Бања Завеса

DEN 321.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи. Полиестерска Ткаенина. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки. Слики втиснати со употреба на техника за сублимација на топлинска боја за трајни ефекти. Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи. Полиестерска Ткаенина. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки. Слики втиснати со употреба на техника за сублимација на топлинска боја за трајни ефекти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Бања Водоотпорен Туш Завеса Убава Плажа Сценографијата Морето Пејзаж Печатење Бања Завеса Дома Декорација Завеса Кортина

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 319.84

Розова Роза Геометрија Туш Завеса Модерен Дом Завеси Растителни Цвет Декор Водоотпорен Бања Екран Ткаенина Куки Када Декор

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 286.08

Модерни Графити Тит - Боја Тотем Туш Завеса За Бања Полиестер Трајни Водоотпорен Бања Завеси Божиќ Декор Со Куки

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки Материјал : Полиестер, Пластика Димензии На Производот : Големина С36Х72 " / 90

DEN 1.67

Туш Завеса Креативен Минимализам Линија Цртање Женско Тело Када Екран Водоотпорна Ткаенина Завеси За Бања 180х200

Опис на производот Материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина големина : Големина 1 : 72x72in=180x180cmsize 2 : 60x

DEN 0.67

Смешни Симпатична Мачка Куче Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Цртан Филм Булдог Алпака Бања Бања Завеси Позадина Ѕид Декор

● Опис На Материјалот ● Полиестер ● Структура на додатоци 712 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓ�

DEN 319.84

Dtydtpe Туш Завеса Цветни Печати Туш Завеса Со Куки Водоотпорен Туш Завеса Бања Тешки Страна Туш Завеса Машина Перат Брзо Сува

Без подлога, водоотпорна, конформална брчка, висока јачина, еластично закрепнување.ВОДООТПОРНО И БРЗО С

DEN 0.33

Мистерија Птица Шема Долги Завеси За Туширање, Водоотпорна Пондерирана Дебела Завеса За Бања Со Железна Кука

ЗАВЕСИТЕ ЗА туширање XMXY се полиестерска ткаенина, водоотпорни, пондерирани дно и имаат јасно печатење.Cu

DEN 3.33