• Обновено
Бас Риба Деца Голема Штука Риболов Ткаенина Бања Постави Момчиња Мажи Риболов Љубовник Лов Бања Завеса Водоотпорна Природа Бања Додатоци 72 x72

Бас Риба Деца Голема Штука Риболов Ткаенина Бања Постави Момчиња Мажи Риболов Љубовник Лов Бања Завеса Водоотпорна Природа Бања

DEN 302.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение. Карактеристики : . Водоотпорен туш завеси за бања. Завесата ЗА туширање SPXUBZ е водоотпорна, така што не мора да се грижите дали ќе се истури вода врз неа и ќе предизвика да се навлажни и скрши, и лесно се чисти, за да можете да ја чувате за повторна употреба. Бања туш завеса поставува големина. 72х 72 инчен туш завеса со 12 бели пластични куки, стандардна големина туш завеса костуми за повеќето бања туш или када, мора прилично декорација во домот. ХД печатење туш завеса. Завесата ЗА туширање SPXUBZ зема технологија за дигитално печатење со висока дефиниција, без избледување, ви носи живописно визуелно искуство, вашата бања секогаш изгледа убаво. Лесно за чистење. Кога ќе се извалка завесата за туширање во бањата, едноставно фрлете ја во машината за перење за да ја исчистите—живописните бои и дезен нема да исчезнат при перењето. Пакетот вклучува : . 1 х Туш Завеса. 12 х Бели Куки. Ќе Уживате Во Времето За Капење со Овие Креативни И Уникатни Завеси За Туширање! ●Големина и Материјал● : големина за да одговара на стандардни кади и тушеви. Изработен е од полиестерска ткаенина која е водоотпорна, брзо сушење и лесна. Одликувајќи се со живописни бои, јасни линии и деликатно обложување, совршени за создавање удобно капење. ●Инсталирајте И Расклопете Брзо : на врвот има метални шипки, а завесата за туширање може брзо да се закачи на столбот со помош на прстени за завеси. Кога ќе сакате да се исчисти или замени тоа може да се отстрани лесно. ●Лесно За Нега : Не грижете се како да се грижите за тоа. Само отстранете ги прстените за завеси и ставете ги во машината за перење. Ве молиме не користете белило. Ако има брчки, ве молиме пеглајте го нежно на пониска температура. ●Едноставен И Стилски Q : оваа завеса за туширање е погодна за модерна декорација на бања. Облечете ја омилената завеса за туширање и уживајте во времето за капење!. ●Повеќенаменска Завеса● : Бања, хотел, завеса на вратата, завеса за прозорци во бањата, завеса за преграда во просторијата, завеса за студентски дом, завеса за гардероба, завеса за автомобил за патување, позадина за забави итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3д Тениски Рагби Туш Завеса Сет Бања Декор Топка Серија За Момчиња Водоотпорна Ткаенина Дома Бања Када Завеса Со Куки

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

DEN 3.00

Туш Завеса Модерна Бања Завеса Декор Основи Ткаенина Модерен Туш Завеси За Дома Бања Кади Декор Лесна Нега Машина За Перење

Нашиот Бренд : ЗАВЕСА ЗА ТУШИРАЊЕ ФУНОА, Совршено украсете ја вашата бања, модерен и убав подарок за ваши

DEN 3.00

Туш Завеси Ноќта На Вештерките Хокус Покус Тема Дома Ноќта На Вештерките Декор Завеса Со Куки Машина Перат Водоотпорен Завеси

Зошто изберете ПОСМЕШНА завеса за туширање? Лесна Нега : тоа е воздушно, лесно, меко и може да се пере во м

DEN 207.84

Туш Завеса Креативен Минимализам Линија Цртање Женско Тело Када Екран Водоотпорна Ткаенина Завеси За Бања 180х200

Опис на производот Материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина големина : Големина 1 : 72x72in=180x180cmsize 2 : 60x

DEN 0.67

Ретро Убави Бели Цвеќиња Туш Завеси Пролет Цветни Акварел Модна Бања Завеса Када Домашен Декор Со Кука

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 3.33

Авденио Се Занимава Со Различни Модели Туш Туш Завеса Бања Туш Завеса Дигитално Печатење Полиестер Туш Завеса

Различни обрасци туш туш завеса бања туш завеса дигитално печатење полиестерска завеса за туширање кар

DEN 1.00

Мистерија Птица Шема Долги Завеси За Туширање, Водоотпорна Пондерирана Дебела Завеса За Бања Со Железна Кука

ЗАВЕСИТЕ ЗА туширање XMXY се полиестерска ткаенина, водоотпорни, пондерирани дно и имаат јасно печатење.Cu

DEN 3.33

Тигар леопард Слон Животни Ткаенина Туш Завеса Бања Завеси Со Куки Водоотпорен Полиестер Бања Екран Декор Завеса

● Висококвалитетни материјали и прекрасен дизајн qзавесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 319.84

Среќен Божиќ Туш Завеса Зимски Снег Туш Завеса Модерна Среќна Нова Година Бања Водоотпорен Завеси Додатоци Со Куки

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

DEN 1.67