• Обновено
Sonic The Hedehog Juniors Graphic маица со кратки ракави

Sonic The Hedehog Juniors Graphic маица со кратки ракави

DEN 399.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа е крајната графичка маица .. Sonic The Hedgehog се напојува за да го преземе вашиот обичен стил. Оваа тотално кул мета има заоблен полите на кошулата, за да можете да го носите неискрено и сепак да изгледате полиран. Ibrивотен, со забавна предна графика, ова е оној за гејмери ​​и модничари можат да се договорат! Материјал 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-вклопено. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : графички лево градите и на полите; заоблена кошула. Пол.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машки Или Помлад Тинејџер Графичка Маица За Одмор ЉУБОВ Роза Цвеќиња Печати Графичка Маица Црна XXL

Внесете романтична атмосфера во вашиот секојдневен изглед со оваа маица со цвеќиња од роза Изработени �

DEN 303.84