• Обновено
Беркли Треперење Миноу Риболов Мамка, Сина Мирис, оз

Беркли Треперење Миноу Риболов Мамка, Сина Мирис, оз

DEN 208.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Риба со мамка дизајнирана од добрите и турнирот тестирана За Да Фати Повеќе Риби Со Треперењето На Беркли Миноу. Дизајнирана со истите строги стандарди како И Треперењето, оваа риболовна мамка има уникатен дизајн на каросеријата и импресивна крива на нуркање што брзо ве доведува до рибата додека испорачувате максимално дејство на блицот и опашката. Достапно во различни премиум бои за да ви помогне да го усогласите отворот со реален профил на миноу, тој е неодолив за грабливите риби. Кога гризат, остра и витка Фузија19 куките лесно продираат и се држат дури и преку најтешките борби. Во Беркли, нашиот процес им дава на риболовците алатки и самодоверба да фатат повеќе риби. Неуспехот да се фати риба е она што не мотивира да продолжиме со риболов, да продолжиме да учиме и да откриваме начини да ги направиме сите наши производи најдобри на пазарот. Поради оваа посветеност можеме со сигурност да кажеме - ја завршивме науката. Сега ја фаќате рибата. БЕРКЛИ ТРЕПЕРИ МИНОУ СЛАТКОВОДНА МАМКА : Про дизајниран од Гери Парсонс и Кит Кавајец, беркли Треперење миноу риболовните мамки се докажано дека ви помагаат да Фатите Повеќе Риби. АКЦИЈА ЗА НУРКАЊЕ : Со уникатен дизајн на каросеријата и импресивна крива на нуркање, овие мамки за чудак брзо ве доведуваат до рибата додека обезбедуваат максимално дејство на блицот и опашката. РЕАЛЕН ПРОФИЛ : со големина и профил што имитира вистински мино, грабливите риби не можат а да не го нападнат треперењето. ОСТРА И ВИТКА ФУЗИЈА19 КУКИ : Опремени со леплива остра Фузија19 куки за лесна пенетрација и голема способност за држење дури и во најтешките борби. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Мамка Големина : 1/2 мл, 4 1/2во 11см. Боја : Сина Мирис. Длабочина на пливање : 18' -23 ' 5,5 м-7,0 м. ПРЕМИУМ ИЗБОР НА БОЈА : за да одговара на отворот, постојат различни висококвалитетни бои за совпаѓање на сточна храна за избор врз основа на преференциите за риболов и средини. РАЗНОВИДНИ МАМКИ ЗА РИБИ : Идеални за тролање, оваа мамка за риболов може да ви помогне да влечете различни видови риби. Нашата ПРИКАЗНА : приказната За Беркли вклучува напорна работа и истрага што доведува до очекуван успех. Истражувањето и развојот што влегува во нашите производи резултира со иновативна опрема за риболов со една цел : да ви помогне да фатите повеќе риби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Лур Јенсен Лур-Јенсен Крокодил Фло. Шартреус УВ Лур-Јенсен 1003-100-1602: Крокодил Фло. ШАРТРУЗ УВ, Розова, 1-Унца

Од Производителот Започнете на секое високо планинско езеро Следете ја водата низ безброј реки кои се з

DEN 0.33