• Обновено
Плоштад Фолија Злато Хартија Вечера Плочи, 9.25 во, 8ct

Плоштад Фолија Злато Хартија Вечера Плочи, 9.25 во, 8ct

DEN 181.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Јадете вкусен оброк со Нашите Чинии За Вечера Со Златна Хартија Од Квадратна Фолија. Одликувајќи се со метална златна завршница, овие хартиени чинии со печат на фолија ќе и дадат дополнителен талент на забавната храна. Со 9,25 инчи, овие чинии со големина на вечера се токму она што ви треба за да послужите секој забавен оброк. Наредете хартиени плочи околу масата за да создадете елегантни поставки за место, или едноставно испуштете оџак на крајот од бифето. Откако ќе завршат свеченостите, овие чинии за еднократна употреба ќе обезбедат чистење на забавата брзо и лесно. Плоштад Фолија Злато Хартија Вечера Плочи, 8 Брои : Хартија Плочи мерка 9.25". Идеален за сервирање пица, салати и многу повеќе. Плочите за еднократна употреба овозможуваат лесно чистење. Одлично за роденденска забава или невестински туш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тул Маса Здолниште За Тркалезни Или Правоаголни Маси Десерт Туту Маса Первази За Бебе Туш Роденден Свадба Партија Красат

Опис : 1.Материјали : здолништето за маса од тул е изработено од најлонско предиво,лесно проѕирно, меко; п

DEN 3.00