• Обновено
Кембел 419-С Серија Сидро Окови, Во Кауција Големина, 4. Тони, Завртка Игла Окови

Кембел 419-С Серија Сидро Окови, Во Кауција Големина, 4. Тони, Завртка Игла Окови

DEN 135.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изграден од капка-фалсификуван јаглероден челик. Самобоена завршница. Ограничување на работното оптоварување трајно прикажано на секоја окова. Изграден од капка-фалсификуван јаглероден челик; Само-обоена завршница; ограничување На работното оптоварување трајно прикажано на секоја окова; Број На Модел : 5411205.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата