• Обновено
Амерел 94РББ Континентална Ѕидна Плоча, Рокер, Лиен Метал, Четкан Месинг, 1-Пакет

Амерел 94РББ Континентална Ѕидна Плоча, Рокер, Лиен Метал, Четкан Месинг, 1-Пакет

DEN 137.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оставете траен впечаток за вашиот домашен декор кога ќе изберете амерел ѕидни плочи. Со огромен спектар на стилови за избор, нашите ѕидни плочи ќе бидат дефинирачка карактеристика за вашите проекти за подобрување на домот. Додадете ги нашите ѕидни плочи како декоративен акцент во секоја просторија, со соодветни елементи за дизајн, како што се хардвер на кабинетот, водовод и уреди за осветлување, подови, позадина и многу повеќе. Добро се комбинира Со Традиционалните, Современите И Модерните стилови од Средината на Векот. СТИЛ НА ПОДИГНУВАЊЕ : ѕидната плоча На Амерел ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завршен допир на вашиот домашен декор и проекти за подобрување на домот. Нашиот широк избор на ѕидни плочи е погоден за да одговара на секој стил на декор и завршна обработка на боја. ТРАДИЦИОНАЛНО : Дефинирајте го декорот на вашиот дом со кралски дизајн и завршница. Изработени со издржливи дрвени материјали и богати тонови, нашите традиционални ѕидни плочи ќе му обезбедат на вашиот дом елеганција што ја заслужува. ТРАЈНА ВРЕДНОСТ : Знајте дека добивате издржлив, долготраен производ кога купувате амерелна чинија. Направени од најдобрите материјали за одржување на својата завршница со години. Амерел ѕидна плоча е ефтина надградба на секој дом. СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Амерел ѕидни плочи се направени со вас и вашиот дом во умот. Тоа се завршните допири што го прават вашиот дом посебен. Ние обезбедуваме врвни производи кои сигурно ќе траат, така што вие и вашето семејство можете да се фокусирате на уживање во вашиот дом.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата