• Обновено
Впечатоци Метален Треперлив Печатење Со Точки Реверзибилно Ќебе Од Руно

Впечатоци Метален Треперлив Печатење Со Точки Реверзибилно Ќебе Од Руно

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уживајте во пријатна топлина и удобност со Ќебето Од Руно Со Точки. Ова блажено меко ќебе е конструирано од 100-процентно Руно Од Микрофибер што има сребрен метален геометриски дизајн однапред со цврст, кадифено мек рикверц. Овој чуден модел вклучува вкусни попрскани точки кои се здружуваат за да создадат елегантен трепет што додава современ талент во вашиот дом. Ова ќебе отпорно на брчки и избледување може да се пере во машина и е достапно во различни живописни опции и големини на бои. Вклучено : едно (1) ќебе. Шема : сребрена полка точка печатење напред, цврсто на рикверц. Стил : Модерен, преоден. Посебни Карактеристики : брчки и бледнее отпорни, не-пролевање, издржливи. Материјал : 100-проценти микрофибер руно. Бои : Црна, Кремаста, Сива, Слонова Коска, Виолетова, Темносина, Жалфија, Сепија, Зимска Сина, Бела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Велу Памучно Ќебе-Меко, Дише, Пријатно И Лесно Термичко Ќебе - Цела Сезона Ќебе Со Двојна Големина Совршено За Слоевит

Од најдоверливото име во ќебињата, Памучното Ткаено Ќебе Велукс се ужива во безброј домови, хотели, гост

DEN 1.67

Сина И Зелена Метална Сирена Скала Шарени Ќебе Руно Фланел Фрли Микрофибер Мека Лесна Пријатна Во Домот Кревет Софа Столици

Сакате да ги промените сите модели на вашиот сопствен дизајн, нема проблем Нашите ќебиња се дизајнирани

DEN 331.04

Велу Ќебе Со Двојна Големина-Цела Сезона Луксузни Топли Микро кадифни Лесни Ќебиња Од Термално Руно-Совршени За Кауч Кревет

Додадете слој пријатна топлина со Оригиналното ќебе од руно Велукс Завиткајте во луксуз без разлика да�

DEN 1.00