• Обновено
Пливање Сина Круг Стандард Мерач Проширување Лагер-72-во

Пливање Сина Круг Стандард Мерач Проширување Лагер-72-во

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Длабок базен, лагер за проширување на базенот за трајна убавина! Овие висококвалитетни облоги се вклопуваат до длабок базен 72". Тие се совршени за замена на облоги за базен за проширување На Тесто. Ве молиме Запомнете : Треба Да се очекуваат некои брчки при инсталирање на облоги за проширување. Пливање Сина Круг Стандард Мерач Проширување Лагер-72-во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата