• Обновено
&С Светска Фудбалска Топка, Големина 5

&С Светска Фудбалска Топка, Големина 5

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучува 30 гумени топчиња на надувување и 6 мрежести кеси за складирање - непобедлива вредност! Заштедете големи наспроти купување на секоја компонента одделно. Добивате по 6 фудбалски топки со официјална големина, кошарка, фудбал и одбојка, плус шест топки од 8-1/2" игралиште. Топчињата се со големина на возраст од 12 и повеќе години. Мрежести кеси со затворачи за врвки измерете 24"W x 36"L. Спектар Спортска Топка Плус Пакет Официјален Sz.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фудбалски топки на Мини репрезентацијата на Визари, осум мини репрезентација на репрезентацијата, да изберете од

Фудбалски топки на Мини на репрезентацијата Визари / Национални тимови Countryballs ви овозможуваат фан да г

DEN 0.33