• Обновено
Кетиј-Чн Женски Блејзери Сјаен Блејзер Долг Ракав Костум Јакна Бела, XL

Кетиј-Чн Женски Блејзери Сјаен Блејзер Долг Ракав Костум Јакна Бела, XL

DEN 319.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Женски Блејзери Сјаен Блејзер Костум Со Долги Ракави Јакна 2023 што добивате : 1 Х Капут. Должина на ракавот : Долг Ракав. Сезона : Пролет/ / Fall / Зима. Декорација : Џеб. Силуета : Лабава. Специјален дизајн На Ракав/Спојување. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна, можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!. Пол : Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Тип на шема : табела Со Цврста Големина : . Големина : S Биста : 102cm/40.16" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 50cm/19.69" Должина : 66cm/25.98"Големина : М Биста : 107cm/42.13" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 67cm/26.38"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 52см/20.47" должина : 68см/26.77"големина : xl биста : 117см/46.06" рамо : 51см/20.08" ракав : 53см/20.87" должина : 69см/27.17"големина : xxl биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 54см/21.26" должина : 70см/27.56" овие жени врвови туника со долги ракави - блејзер јакни за жени деловни секојдневни работни канцелариски јакни Со Долги Ракави блејзер кардиган костум женска есенска облека е еластична, лесна, дише, кул, мека, удобна и Ласкава. Не гледам преку, не премногу тенки, не тешки. Карактеристики : Еднобојни Женски Врвови Со Долги Ракави Облечени Секојдневни, Жени Со Долги Ракави Врвови Туника Со Долги Ракави, Отворени Предни Женски Врвови Со Долг Ракав Плус Големина, Преголеми Основни Резервоари Женски Кошули И Блузи Со Долг Ракав. Сезони Прилики : Ова Жени Блузи и Врвови Долг Ракав е погоден за пролет, лето, fall. Убаво е за секојдневно, работа, канцеларија, училишта, излегување, на отворено, дома, кариера, интервју, секојдневно носење, црква, одмор, патување итн. Појавување : Оваа Маица Со Долги Ракави За Жени може лесно да се облече нагоре или надолу. Изгледа одлично со хеланки, панталони, фармерки, здолништа, шорцеви, чизми, кардигани, јакна, палто итн. Нега На облека ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите препорачајте нарачајте една големина нагоре.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sngxgn јакни за жени водоотпорно копче надолу по пафтер јакна Топло зимско палто за надворешни работи за падини жени, морнарица,

Пол : жени Повод : Дневно, случајно Тип на шема : Цврст Стил : Обичен Должина на ракавот : Долг ракав Fit : Одг�

DEN 1049.44

псиакги зимски палта за жени зимски женски топло палто јакна со качулка тенка зимска облека палта за жени нане зелена + л

И слободно кажете ни дали имате проблеми пред или по купувањето палта .●ГОЛЕМИНА ЗАБЕЛЕШКА е ова Е азис�

DEN 2.67

Фетернални Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесни Патенти Исечени Модни Принтови Долна Облека Обични Ватирани Јакни Со Џебови

Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечена Модна Облека За Печатење Секојдневни Ватирани Јакни

DEN 530.24

Топ Женски Волнена Палто Блуза Тенки Палта Longот Долга Јакна Дами Тенок Долг Појас Елегантен Мантил Долна Облека

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Рак

DEN 3.00

Женски Палто Карирана Јакна Долги Ракави Долна Облека Дами Ревер Кошула Палта Зимски Топли Мантили Сива Л

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Долги Ракави Кошула Блузи, Зимски Топли Палта, Надво

DEN 1.33

Womenенски обичен зимски худи топла Шерпа, наредена патент, џемпер, руно, нејасна јакна со џебови со џебови

Удобно меко крзно крзно качулка е совршена за зимата! Исто така модерно да се вртат глави во секоја прил�

DEN 319.84

Ахербиу Есенски Јакни За Ветробрански Јакни За Жени Со Долги Ракави Копче За Влечење Хауба Со Цврста Бојаatот Палто

САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 105см / 41.34 "Ракав : 59см / 23.23 " Должина : 71см / 27.95" САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИ

DEN 869.92

КАЈЌ Женски Палта Паѓаат Женски Копчиња Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Плетен Џемпер Од Кардиган Темно Сина, Л

Женски Парче За Греење Елек Машки Капут Паметно Полнење Греење И Греење Усб Четири Контрола 17 Обложени �

DEN 0.67

Фрески зимски палта за жени Дами Двострани Големи Ревер Лилјак Ракав кардиган Јакна желка Жени Црвено

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 999.84

Дрпгунли Блејзери За Жени,Обични Дами Во Канцеларија Со Долги Ракави Носат Блуза Лесни Јакни За Жени, Женски Блејзери И Јакни

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 348.32

Јубатуо Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта НА Вештерките Кардиган Јакна Со Средна Должина Палта За Жени Морнарица 2XL

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

DEN 399.84

Стабилна Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта НА Вештерките Кардиган Палто Со Средна Должина Сива 3XL

Женска Мода Секојдневен Печатење На Ноќта На Вештерките Кардиган Јакна Со Средна Должина Палто Женска �

DEN 1339.04

CaComMARK PI Женски Палта И Јакни Плус Големина Клиренс Кожа Надворешна Облека Блејзер Стоечка Јака Тенок Фит Мотоцикл Парк

Женска Кожа Стоечка Јака Тенок Фитинг Мотоцикл Јакна Кожа Jacket Features : 1.It изработен е од материјали, довол�

DEN 3.33

Женски Зимски Капут Лесна Јакна Женски Жени Мода Aut И Зима Нов Ревер Еден Кардиган Кариран Волнен Темперамент Палто

Со Панталони, Чизми, Сандали И Многу Повеќе.50" рамо : 59см / 23.Сезона : fall и зима.73" Должина : 65см / 25.72" Рамо : 57с

DEN 1033.12

Женска Фахзија Тикви Кардигански Дигалки Паѓаат Обични Долги Ракави Отворени Предни Кардигани Паѓаат Капут За Одмор

Памук и Полиестер, мек, удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење, прави да се чувству�

DEN 3.00

Жените Вратоврска Боја Кардигани Џемпери Долги Ракави Екипажот Вратот Патент До Светлина Јакни Повик Палта Виолетова М

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 319.84

Кардиган За Жени Лесен Долг Ракав Отворен Преден Обичен Принт За Ноќта На Вештерките Јакна Со Средна Должина Палто Портокал

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

DEN 0.33