• Обновено
Санбонепд Чизми До Глужд Женски Чизми Чизми За Жени Чизми До Глужд За Жени Црни Чизми Синџир Чешир Чизми Зимски Чизми За Женски Чевли

Санбонепд Чизми До Глужд Женски Чизми Чизми За Жени Чизми До Глужд За Жени Црни Чизми Синџир Чешир Чизми Зимски Чизми За Женски

DEN 367.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" Нога Широк : 8.5 см/3.4" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" Нога Широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,7" нога широк : 9 См/3,5" големина : 40 сад : 8,5 Велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 нога должина : 25СМ/9,8" НОГА ШИРОК : 9,5 См/3,7" големина : 41 сад : 9 Велика Британија : 6,5 еу : 40 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10" нога широк : 9,5 см/3,7" ГОЛЕМИНА : 42 САД : 10 велика британија : 7 Еу : 41 цн : 260 должина на стапалото : 26см/10,2" ширина на стапалото : 10см/3,9" ЖЕНСКИ ЧИЗМИ ЧИЗМИ ЗА ЖЕНИ ЧИЗМИ до ГЛУЖДОТ за жени црни чизми синџир чешир чизми зимски чизми за Женски Чевли Функција : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн за Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на ременот за тока,Амортизиран избор, мода и личност. 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. 6.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. 7.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. 8.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Точка Специфични : Пол : Жени, Девојка Горниот Материјал : Стадо Единствен Материјал : Гумени Сцени : Затворен И Отворен,Мода, Слободно Време Стил : Едноставен, Принцеза, Повик Пети Стил : Посочен Пети Пета Висок Стил : Висока Потпетица Затворање Метод : Патент Чевли Пета Висока : 8см/3.14 "Платформа Висина : 1.5 см/0.59" Пакет : 1 Пар Женски Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) женски чевли. Удобен издржлив висококвалитетен материјал. Секојдневен дизајн и стилски изглед. Одлично за вашето патување и во движење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Харсуни Женски Чизми До Глуждот Чизми За Поддршка На Лак Обични Удобни Чизми До Глуждот Со Рамна Пета Кратки Чизми

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Боја : Црвена, Црна, Сина, Сива, Кафеава (По Избор) Големин�

DEN 159.84

мишуовоти чизми до глуждот за жени жени дами со квадратна пета гроздобер британски стил патент чизми чевли

Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја...

DEN 0.67