• Обновено
Маици За Жени Персонализирани Симпатични Печати Краток Ракав V - Вратот Работа Униформа Џеб Блузи

Маици За Жени Персонализирани Симпатични Печати Краток Ракав V - Вратот Работа Униформа Џеб Блузи

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Женски Маици Персонализирани Слатки Печати Кратки Ракави V-Вратот Врвот Работа Униформа Џеб Врвови1.Материјал : ова лето врвовите за жени се изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни и дише, и е кул за носење во текот на летото. Се разбира, има и карактеристики за брзо сушење, лесно се менува миењето.2.Дизајн : овој врв има по еден џеб од секоја страна, доволно за секојдневна употреба и можете да ги користите за држење на телефонот, клучевите, картичките, пенкалата итн. Има лабаво вклопување во целина и е удобен за носење.3.Појавување : овој врв ќе стане разноврсна ставка во вашиот плакар, можете со спорт некои, сандали, високи потпетици. Можете исто така со бејзбол капа, капа за сонце, капа за плажа итн.4.Прилика : овој врв е погоден за сите прилики, на пример, забава, одмор, работа, датум, училиште5.Овој фустан може да се подари на вашата сопруга, пријатели, соученици, мајка, сестри, тие ќе бидат многу среќни да го добијат овој врв, се разбира, исто така можете да си дадете, ќе ви се допадне!Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвна Големина Chart : Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"44cm/17.32"20cm/7.87"70cm/27.56"M106cm/41.73"46cm/18.11"21cm/8.27"71cm/27.95"L112cm/44.09"48cm/18.90"22cm/8.66"72cm/28.35"XL118cm/46.46"50cm/19.69"23cm/9.06"73cm/28.74"XXL124cm/48.82"52cm/20.47"24cm/9.45"74cm/29.13"XXXL130cm/51.18"54cm/21.26"25cm/9.84"75cm/29.53"XXXXL142cm/55.91"56cm/22.05"26cm/10.24"76cm/29.92"XXXXXL152cm/59.84"58cm/22.83"27cm/10.63"77cm/30.31" .. мека И Свиленкаста Ткаенина .. сатенските свилени блузи за жени дишат и се лесни, ви овозможуваат удобен допир и исто така мазни на кожата. Foshion & Casual Quoles затворачите на предните копчиња на горните блузи, пресечената линија на полите е погодна за секој тип на тело за да создаде стилски и секојдневен изглед. Шик Дизајн Оваа манжетна со копче надолу за дизајн на кошула, Лесна за навивање или спуштање на ракавите за да создадете стилски и секојдневен изглед. Кошулите Може Да бидат кошули со копчиња надолу, кошули со долги ракави, класични врвови на вратот v,туника со лабаво вклопување, секојдневни модни врвови, работна кошула со јака, канцелариски блузи, врвови на кошули со копчиња, туника за опуштање, сатенска блуза со капка рамо, врвови од свилена туника. Можете да ја носите сатенската блуза во сите сезони. Qually Повеќе Начини За Носење На Копчето до кошули блузи погоден за работа во канцеларија и секојдневно носење. Добро совпаѓајте со фармерки, тесни панталони, секојдневни панталони, хеланки и шорцеви, или можете да ги спарите со црни панталони и високи потпетици за канцелариска работа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Диви Боби Виножито Насликани Мајка Марија Дин Русо Дизајн Инспиративни Христијански Жени Тенок Фит Јуниор Маица, Тахити Блу,

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 3.00

Книгата на џунглата Дизни Кралот Кинг Луи 55 -годишнина - маица со кратки ракави за возрасни - прилагодено -бело

Официјална стока Дизни, маички за книги во џунгла Дизни, за момчиња, девојчиња, мажи и жени; Магии на крал

DEN 2.00

Fopp Продавачот Женски Летни Врвови Секојдневен Моден Краток Ракав V Вратот Маици Преголеми Американски Знаме Печатење Врвови

Информации за производот : Пол : Женска Пригода : Обичен тип на Шема : стил на печатење : секојдневен, лаба�

DEN 2.33

Женски Летен Краток Ракав Женски Краток Ракав Работници За Нега На Џеб На Вратот Маица Блузи Клиренс

Жени Плус Големина Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Памучни Ленени Гроздобер Врво�

DEN 331.04

Авамо Жени Лето Блузи Кула Печатење Маица Екипажот Вратот Маица Дами Мода Пуловер Одмор Маица Стил-Х Л

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица,

DEN 271.84

Маункер Женски Блузи Кошули За Жени Долги Ракави Ребро Блуза Копчиња За Врат Возбуда Џемпер Маица Врвот Top Зима 2xl Црна

22" ракав : 59см / 23 кошули за жени тренингот блузи за жени плус големина блузи за жени.) Имаме вкупно 2 парчи�

DEN 126.40

Пуавкоер Женски Летни Врвни Печатени Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Печатени Врвни женски врвови 2xl Розова

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина На Ракавот : Краток Ракав Јак�

DEN 319.84