• Обновено
Земајќи Модни Жени Плус Големина Долг Кардиган Долг Ракав Отворени Предни Ленти Џебови Лесни Палта Морнарица 3XL

Земајќи Модни Жени Плус Големина Долг Кардиган Долг Ракав Отворени Предни Ленти Џебови Лесни Палта Морнарица 3XL

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Розова,Виолетова,Сина,Морнарица,Црна,Сива,Бела,Разнобојна Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Со Долги Ракави : Отворена Предна Шема : Дебелина На Ленти : Карактеристики Со Средна Дебелина : Кардиган за жени; Зима; Fall; капчиња врв; Капчиња покривки За Жени; Џемпери За Жени Стил : Секојдневен; Модна Сезона : Fall; Пролетна Пригода : Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Канцеларија, Вклучен Е Домашен Пакет : 1 ЕЕЗ ЖЕНСКА ОБЛЕКА МАТЕРИЈАЛ : КАРДИГАН ЗА ЖЕНИ 2023 ТРЕНДОВСКИ Е ИЗРАБОТЕН Од Удобен И Мек 95% Полиестер,5% Спандекс. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : Ткинг Мода 2023 жени плус големина долг обичен кардиган со долг ракав отворени предни лабави ленти џебови лесни палта. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или чизми за трендовски изглед. Прилика : оваа женска облека облека погодна за внатрешни и надворешни и создавање на секојдневен стил. Можете да ги носите овие палта на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Најдобри празнични подароци за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Палто Карирана Јакна Долги Ракави Долна Облека Дами Ревер Кошула Палта Зимски Топли Мантили Сива Л

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Долги Ракави Кошула Блузи, Зимски Топли Палта, Надво

DEN 1.33

Плус палта за жени, женски гроздобер копче за печатење со капи, плус големина лесен долг ракав дебел палто за жени

Collectionенската колекција AXXD вклучува јакни, маици, кошули, врвови и џемпери, вклучувајќи опции за плус гол

DEN 2.33

Фрески зимски палта за жени Дами Двострани Големи Ревер Лилјак Ракав кардиган Јакна желка Жени Црвено

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 999.84

Кардиган За Жени Лесен Долг Ракав Отворен Преден Обичен Принт За Ноќта На Вештерките Јакна Со Средна Должина Палто Портокал

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

DEN 0.33

Топ Женски Волнена Палто Блуза Тенки Палта Longот Долга Јакна Дами Тенок Долг Појас Елегантен Мантил Долна Облека

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Рак

DEN 3.00

Женски Јакна-Кардиган Желка Капка Рамо Божиќен Принт Долги Ракави Надворешна Облека Удобен Тенок Капут Розова XXL

Фиторон Женска ЈакнаКардиган Желка Капка Рамо Божиќен Принт Со Долги Ракави Надворешна Облека Удобен Т

DEN 0.33

Глонме Longот Палто Со Долги Ракави Дами Секојдневна Работа Долна Облека Волнена Еднобојна Ветробранска Каки

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Теле Должина Палто, Жени Долг Мантил, Жени Долго Вет�

DEN 431.84

Рифорла Женски Шинел Цврст Тенок Фит Палто Јакна Долга Надворешна Облека Ветробрански Wind Женски Анораки Беж М

Деколте : Превртување надолу : Секојдневен Материјал : Памук, Полиестер за можни физички разлики помеѓу �

DEN 2.67

псиакги зимски палта за жени зимски женски топло палто јакна со качулка тенка зимска облека палта за жени нане зелена + л

И слободно кажете ни дали имате проблеми пред или по купувањето палта .●ГОЛЕМИНА ЗАБЕЛЕШКА е ова Е азис�

DEN 2.67

Женски Палто Женски Секојдневен Темперамент Моден Штанд Јака Со Џеб Патент Јакна Печатени Долг Ракав Обична Јакна

Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.46 "Ракав : 69см / 27.71" маици за маици со долги ракави за машк�

DEN 639.84

Женски Капут Мода Цврста Голема Јака Средна Должина Колено Топла Памучна Јакна Задебелени Паркови Палто

Големина : М Биста : 102см / 40.16" Рамо : 41см / 16.14" Ракав : 63см / 24.80" Должина : 100см / 39.37" Големина : Л Биста : 107см / 42.

DEN 3.00

Womenенски обичен зимски худи топла Шерпа, наредена патент, џемпер, руно, нејасна јакна со џебови со џебови

Удобно меко крзно крзно качулка е совршена за зимата! Исто така модерно да се вртат глави во секоја прил�

DEN 319.84