• Обновено
Фатази Момчиња Девојчиња Чорапи Чевли Мало Дете Топло Подот Чорапи Нелизгачки Чевли Пред Пешачење

Фатази Момчиња Девојчиња Чорапи Чевли Мало Дете Топло Подот Чорапи Нелизгачки Чевли Пред Пешачење

DEN 335.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли. Пол : Момчиња, Девојчиња. Горниот материјал за чевли : Мешавина од памук. Стил : Секојдневен,Моден. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата.Мало дете 2т Девојчиња Ја Осветлуваат Табелата За Чевли : . Големина : 19 Должина На Влошката : 11,5 см/4,52" Препорачана Возраст : 0-6 Месеци САД : 4,5 Месеци ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,5 ЕУ : 20 Погоден За : Големина : 21 Должина На Влошката : 12,5 см/4,92" Препорачана Возраст : 6-12 Месеци САД : 5,5 Велика БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 21 Погоден За : Големина : 23 Должина На Влошката : 13,5 см/5,31" Препорачана Возраст : 12-18 Месеци САД : 6,5 велика британија : 5.5 Еу : 22.5 погоден за : мала големина : 25 Должина На Влошка : 14.5 СМ/5.71" препорачана возраст : 18-24 Месеци Сад : 8 велика британија : 7 еу : 23 погоден за : Мала Големина : 27 ДОЛЖИНА На Влошка : 15.5 СМ/6.10" препорачана Возраст : 2-2,5 Годинит сад : 9 велика британија : 8 еу : 25 погоден За : Мало Дете Изработен Е ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ, МЕК чувство на рака, на Вашето Бебе. девојче чевли големина 1; бебе момче чевли 6-12 месеци; бебе момче чевли 12-18 месеци; патики папучи; момчиња патики; девојки патики; навиваат чевли девојки; деца чевли девојки; вода чевли девојки; бебе чевли девојка 6-12 месеци; бебе чевли девојка 12-18 месеци; дете фустан чевли девојки; дете чевли девојка; дете тениски чевли девојка; бели тениски чевли девојки; розова балет чевли девојки; црна џез чевли девојки; бебе девојка чевли 0-3 месеци; бебе девојка чевли 12-18 месеци; бебе девојка чевли 6-12 месеци; девојка чевли големина 13;. Ве молиме Дозволете грешка од 1-3мм Поради Рачно Мерење.Ако не Сте Сигурни Која Големина или Други Проблеми,Ве молиме Контактирајте Не За Да Бидете Сигурни Дека Ќе Изберете Точна Големина. Гумени Чевли Главата Прстите, Тампон Влијание, Вашите Прсти Од Повреда. Устата Прифаќа Висок Еластичен Материјал, Без Затегнат, Но Исто Така Може Ефикасно Да Ја Одржува Удобноста На Чевлите И Не Е Лесен За Лизгање. За Одење,Играње, Индексирање, Излегување Итн. Домот Е Одличен Подарок .Можете Да Го Изберете Вашиот Детски Подарок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фатази Момчиња Девојчиња Животински Цртани Чорапи Чевли Мало Дете Топло Подот Чорапи Нелизгачки Чевли Пред Пешачење

Ве молиме Дозволете грешка од 13мм Поради Рачно Мерење Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Чувст

DEN 335.84

Кроковок Машки Нелизгачки Ниски Врвни Станови Спортски Удобни Удобни Чевли За Чевли За Пешачење Бели 5.5

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Чевли За Пешачење, Секојдневни Чевли, Обични Патики, Удобни Чевли, Лизгањ

DEN 351.84