• Обновено
Пламен Сијалица, Надградени Режими Оган Светилки Со Наопаку Ефект, Е База Треперење Светилки За Ноќта На Вештерките Украси, Божиќ, Отворено, Затворен, Дома Декор

Пламен Сијалица, Надградени Режими Оган Светилки Со Наопаку Ефект, Е База Треперење Светилки За Ноќта На Вештерките Украси,

DEN 223.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Информации за производот : . Име на производот : сијалица со ефект на пламен. Основен тип : Е27. Извор на светлина : СМД 2835 светилка. Тип на форма : тубуларна. Материјал на школка : КОМПЈУТЕР (отпорен на 105●). Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 85-265 V. Моќност : 3-5 W. Режим : 4-та брзина (пламен + здив + постојана светлина + држач за раце). Агол на зракот : 360 степени. Пакување : 1/2 X ПРЕДВОДЕНА сијалица. Карактеристики : . 1. Вештачка живописна огнена моќ, динамично подвижен пламен, симулирање на природна огнена линија што трепка пламен, но без пламен, ЛЕД-изворот на светлина е безбеден и заштедува енергија, заменувајќи ги традиционалните гасни фенери, како што се инсталирање на нафтени светилки, урагански светла. 2. Атмосферска светилка за расположение, украсете го вашиот простор со портокалова топла боја на пламен, ви дава чувство на мир и романса кога палите пламена топка, потоа додадете џез музика и ќе ви помогне лесно да заспиете, да се ослободите од осаменоста на душата< бр /> 3. Цркви, замоци, манастири, спални соби, дневни соби, барови, хотели, ноќни клубови, градини на отворено, вили, украси за венчавки, забави и други места во класичен и класичен стил, но за да добиете подобри ефекти од пожар, треба да користите абажури против стакло против магла. 4. Иновативно осветлување, иновативни подароци за деца, мажи и жени, изненадувања донесени од светлата на роденденските забави, добри времиња за вас, креативни огнени светла како филмови и лажни огнени реквизити за Ноќта на Вештерките. 4 Режими Дизајн, ПРЕДВОДЕНА сијалица за пламен има режим на симулација на пламен, режим на дишење, режим на општа светлина и режим на сензори за гравитација. Различно од Другите светилки За Пламен, нашата база на светилки со ефект на пламен е сјајна црна пластика, така што ноќе, го гледате само пламенот што чука. Безбедни и издржливи, без штетни материи, без УВ и инфрацрвено зрачење. Тоа е совршена замена за традиционалните свеќи и светилки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Викерман Ц ЈА ПРЕДВОДЕШЕ Сончевата Топла Бела Фацетирана Сијалица За Треперење, ОДОБРЕНА ОД АДС, пакет од 25

Викерман Ц9 ЈА ПРЕДВОДЕШЕ Сончевата Топла Бела Фацетирана Трепкачка Сијалица Карактеристики : Е12 Никел

DEN 0.33