• Обновено
Јубнлви Фустани За Жени, Женски Модни Секојдневни Отпечатоци Фустан Од Џемпер Со Долги Ракави Со Прерамки-Црвен Л

Јубнлви Фустани За Жени, Женски Модни Секојдневни Отпечатоци Фустан Од Џемпер Со Долги Ракави Со Прерамки-Црвен Л

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Биста : 98cm/38.58" Ракав : 60cm/23.62 "Рамо : 39cm/15.35" Должина На Грбот : 82cm/32.28". Големина : М Биста : 104см/40.94" Ракав : 61см/24.02 "Рамо : 40см/15.75" Должина На Грбот : 84см/33.07". Големина : Л Биста : 110см/43.31 "Ракав : 62см/24.41" Рамо : 42см/16.54 "Должина На Грбот : 86см/33.86". Големина : XL Биста : 116cm/45.67" Ракав : 63cm/24.80 "Рамо : 43cm/16.93" Должина На Грбот : 88cm/34.65". Големина : XXL Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 45cm/17.72 "Должина На Грбот : 90cm/35.43" Женски Модни Секојдневни Отпечатоци Фустан Со Џемпер Со Долги Ракави Со Прерамки ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Специфичност на предметотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Должина На Ракавот : Долги Ракави Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики + Кружен Врат, Долг Ракав, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Печатење, врвови Од Туника .①Стилот и модата ве прават попривлечни●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува Фустан Од 1 ПАРЧЕ. Фустани За Жени,Женски Фустани,Женски Летни Фустани,Женски Секојдневен Фустан,Женски Вечерен Фустан. Женски. Црвено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Обичен Фустан Со Туника За Нишање Летни Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Лелеави Фустани За Жени Фустан Со Плус Големина

Повод : Секојдневен, секојдневен живот, забава, враќање дома, вечерни активности, деловна канцеларија, л�

DEN 463.84

Работни Фустани За Жени Фустан За Одмор Еднобоен Шуплив Тесен Фитинг Фустан За Клуб За Забави Тропски Фустан Фустан За Лулашка

Квалитетот е прв со најдобра услуга ● Повеќе Големини : XS,S,M,L ●Поврзан производ : свадба линија цветна л�

DEN 239.84

Бикопу Женски Летен Фустан За Лизгање, Графички Фустан Со Замав Без Ракави Со Графички Принт Долг Фустан За Одмор

Женски Фустан За Лизгање, Графички Принт Со Графички Принт Без Ракави Летен Фустан За Лулашка Долг Фуст�

DEN 271.84

Скпблутн Летни Фустани Плус Големина Цврст Памук Лен Свртете Јака Лабава Кошула Модни Секојдневни Фустани За Жени Зелена М

Скпблутн Летни Фустани 2023 Плус Големина Цврст Памучен Лен Одбијте Јака Лабава Кошула Модни Секојдневни

DEN 1.00