• Обновено
Кука за влечење Јаже, Цврста Структура Делови За Замена На Алуминиумска Легура Стандардна Големина РЦ Куки За Приколки За Автомобили Со Далечински Управувач Црвен

Кука за влечење Јаже, Цврста Структура Делови За Замена На Алуминиумска Легура Стандардна Големина РЦ Куки За Приколки За Автомобили

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кука за влечење Јаже, 2 ПАРЧИЊА Цврста Структура Делови За Замена На Алуминиумска Легура Стандардна Големина РК Куки За Приколки за 1/10 Автомобили Со Далечински Управувач Црвена,Сина,Црна Спецификација : Тип На Ставка : Кука За Приколка Материјал : Алуминиумска Легура Големина На Производот : 24 х 13,5 мм / 0,9 х 0,5 инапликација : Погоден ЗА SCX10 D90 D110 TF2 1/10 далечински управувач Список На Пакети За Автомобили за качување : 2 X Куки За ПРИКОЛКИ Rc Делови За Автомобили : Вклучува 2 Парчиња Куки За Приколки СО Далечински УПРАВУВАЧ, со компактна големина, Лесни За Инсталирање И Замена, Модел На Додатоци За Автомобили. ПРИМЕНЛИВ МОДЕЛ : Овие куки за влечење јаже се погодни ЗА SCX10 D90 D110 TF2 1/10 автомобил за качување на далечински управувач, компактен и практичен. АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА : Овие куки се изработени од одлична алуминиумска легура, со мала тежина, отпорност на корозија, отпорност на абење и работен век.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Манванг Измет Играчка Реални Живописни Изглед Партија Материјали Симулација Незгодно Измет Играчка За Ноќта на Вештерките

Опис : Дизајниран Со својот реален изглед и живописна боја, овој производ е одличен предмет за забава, ко

DEN 3.00

Кајануо Назад Во Училиште Дозвола Играчки И Машки Женски Глас Менувач Звучник Мини Мулти-Фреквенција Смешни Токи Токи

Машки И Женски Звучник За Менувач На Глас Мини Мултифреквентни Смешни ТокиТоки Опис : Користете го овој

DEN 2.33