• Обновено
Машка Тешка Тежина Руно екипажот Вратот Пуловер Џемпер Е ДО 5XL-Морнарица

Машка Тешка Тежина Руно екипажот Вратот Пуловер Џемпер Е ДО 5XL-Морнарица

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Машка Тешка Тежина Пуловер со Руно На Екипажот со Двојна игла со споен врат, дупка за рака, рамо и појас2х1 ребрест врат, ребрести манжетни и долна лента цврста Тежина Пространа И удобна Лабава ткаенина : 60% памук 40% полиестерско руноако сакате цврсто или цврсто вклопување, ве молиме изберете една големина помала од вашата нормална големина.Погледнете ја табелата со големини подолу. ПРО 5 Машка Тешка Тежина Руно екипажот Вратот Пуловер Џемпер Е ДО 5 XL-Морнарица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Папа Мечка Кул Кариран Соодветен Дизајн Грд Божиќен Џемпер Униз Графички Дуксер Со Дуксер, Виолетова, 2XL

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 559.84

вендунид дуксери за мажи Мажи Стемпанк Јакна Гроздобер Фрак Готски Женски Капут Машки Јакни Од Руно Црно 3XL

лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.05" Ракав : 65cm /

DEN 495.84

Глоквис Мажи Дуксер Со Долги Ракави Секојдневни Дуксери Со Качулка Спортски Дуксери Џеб Зимска Виолетова М

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Мажи Дуксери Дуксер, Кариран Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави,

DEN 2.67