• Обновено
Dorman SR74644PR Странична Потпорна Шипка За Суспензија За Специфични Модели На Тојота одговара избери: 2003-ТОЈОТА ТАКОМА XTRACAB, 2001 - ТОЈОТА ТАКОМА

Dorman SR74644PR Странична Потпорна Шипка За Суспензија За Специфични Модели На Тојота одговара избери: 2003-ТОЈОТА ТАКОМА XTRACAB,

DEN 3036.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа шипка за потпора за суспензија е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Тојота Такома : 2001, 2002, 2003, 2004.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Детроит Оска-Предна Потпора в Серпентина Спрингс Замена За Шевролет Вложување Олдсмобил Силуета Понтијак Транс Спорт

Детроит оска целосно склопување на потпора е подготвено да ги исполни ригорозните стандарди на возилот

DEN 2.67