• Обновено
Декоративни Двор Влоговите Железо Уметност Симулација Колибри Влоговите Тревник Влоговите

Декоративни Двор Влоговите Железо Уметност Симулација Колибри Влоговите Тревник Влоговите

DEN 783.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис. Дали барате професионална, но сепак прифатлива симулација колибри градина влоговите? Дали сте во потрага по цврст, доверлив декор за колибри одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашите градинарски влогови, изработени од железен материјал, мора да ги задоволат вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Железо. - Големина : 32,00Х8, 00Х8, 00см/12, 58Х3, 14Х3, 14ин. - Овој удел во градината на колибри е доволно силен, не е лесно деформиран или скршен и може да ви служи долго време. - Одличен подарок за пријателите, семејството и соседите, ќе направи одлична декорација за вашата градина или жардиниер. - Прикажете го влогот во вашиот двор или простор за садење во заедницата за да создадете уникатен изглед. - Дизајн со убав и прекрасен изглед на колибри, извонредна изработка, живописна и привлечна. - Совршена големина, колибри со стап, лесен за нанесување и чување, лесно импресионирајте ги вашите гости. Овој удел во градината на колибри е доволно силен, не е лесно деформиран или скршен и може да ви служи долго време. Одличен подарок за пријателите, семејството и соседите, ќе направи одлична декорација за вашата градина или жардиниер. Прикажете го влогот во вашиот двор или простор за садење во заедницата за да создадете уникатен изглед. Дизајн со прекрасен и прекрасен изглед на колибри, извонредна изработка, живописна и привлечна. Совршена големина, колибри со стап, лесен за нанесување и чување, лесно импресионирајте ги вашите гости.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата