• Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Цврсти Сини Модерни Килими, 2'5'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Цврсти Сини Модерни Килими, 2'5'

DEN 6000.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Ориентални Сини Индустриски Површина Килими, 7' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.00

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Персиски Тиркизно Сини Килими Од Традиционална Област, 6 ' Плоштад

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2650.24