• Обновено
Фел-Про Цилиндар Глава Заптивка-Морски-Комплет

Фел-Про Цилиндар Глава Заптивка-Морски-Комплет

DEN 2927.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен Со Голем Блок chevy®. Овој производ не е создаден или продаден од gm®.;Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјал специфичен за апликација за да ви дадат решенија за запечатување со доверба на професионалците за перформанси и издржливост; морските комплети за глава содржат дихтунзи и заптивки неопходни за мелење на вентилот или за обновување на главата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Делови со врвен квалитет на кои можете да им верувате. Дизајниран и произведен специјално за морски апликации. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Hgb Цилиндар Главата Заптивка Сет Одговара Автомобили И Камиони 98-3.8 L OHV 12V Одговара избери: ФОРД ВИНДСТАР

СОСЕМА НОВ Dnj®Цилиндар Главата во Собата w / Главата Завртки, со повеќе од 20 години искуство, стана целос

DEN 818.72

Г-ДИН Заптивка 3151г Заптивка На Главата НА Цилиндерот на Моторот се Вклопува изберете: ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ, ШЕВРОЛЕТ НОВА

Произведени од нитрилни обложени пролетни челични слоеви Стресот формирана втиснување обезбедува одл�

DEN 815.84

Кометска Заптивка Автомобилска Заптивка Ц4235 - Цилиндрична Заптивка За Глава Одговара На 95 - Затемнување Одговара избери:

Компресираната работна дебелина е 0,051".Кометик е посветен на задоволството на клиентите и обезбедува кв

DEN 2.00