• Обновено
Карневалска Тема-Слатетитос Карневалитос Бабитос-Крзнени Бебешки Пријатели

Карневалска Тема-Слатетитос Карневалитос Бабитос-Крзнени Бебешки Пријатели

DEN 879.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бабито е СЛАТКО во сосема нова Карневалска Тема! Кутетитос Карневалитос Бабитос Серија 1 се преслатки животни полнети со бебиња завиткани во мини ќебиња инспирирани од пијалоци, како лимонада и полнети во чаша за пијалоци! Овие крзнени пријатели бебиња само чекаат да бидат одвиткани и откриени! Секое Бабито доаѓа во сина или розова пелена за забавен пол-откријте изненадување – дали ќе одвиткате момче или девојче? Проверете ја слатката точка на Вашето Бабито за да дознаете дали нивната личност е слатка, толку слатка, екстра слатка или супер слатка! Постојат 10 различни бебешки животни за собирање, од Мусито до Пониито, дури и Нарвалито! Некои се супер ретки-можеш ли да ги најдеш сите? Секој доаѓа со обвивка инспирирана од карневалот, пелена и картичка За Собирање Миленичиња со дополнителни информации за вашето домашно милениче, вклучувајќи ги неговите видови, пол, име, роденден и слатко ниво! јас>Слатки карневалски изненадувања! Отворете ја чашата за пијалоци и одвиткајте го вашиот мек нов крзнен пријател! 10 колекционерски стилови секој завиткан во ќебе инспирирано од пијалок, како лимонада, сето тоа со личност "Слатко Место"! Дали твоето ќе биде слатко, толку слатко, екстра слатко или супер слатко? Некои се супер ретки-можеш ли да ги најдеш?. Секој Бабито вклучува посебно изненадување-пелена за откривање на полот! Дали ќе добиете момче или девојче?. Картичката За Собирање Миленичиња ќе ви каже се што треба да знаете за Вашето Бабито - вклучувајќи го и неговото "Слатко Место", роденден, видови, име и пол. Спакувани во пластична чаша за пијалоци, Кутетитос Бабито се Полнети Бебешки Животни од 5 инчи завиткани во ќебиња инспирирани од карневалот со Картичка за Пелени и Колекционери за Домашни Миленици. Собери ги сите 10!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Плишано Плишано Животинско Виножито Алпака Домашен Декор Роденден Подарок За Денот На Децата за Мали Деца 11 во

Карактеристики 1 Форма на кукла алпака, многу симпатична 2 Куклата е изработена од ПП памук, супер мек ка�

DEN 1007.84

Пеење Танцување Елка, Слатки Песни Прекрасен Звук Пеење Кадифен Елка За Божиќ Играчки За Деца Саксофон Трупец Елка

Пеење Танцување Новогодишна Елка, Слатки 8 Песни Прекрасен Звук Пеење Кадифен Елка За Божиќни Играчки З�

DEN 2.00

Алекстреме Кадифен Цртан Филм Полнета Кукла Меко Фрлање Украси За Перници Деца Деца Роденденски Подароци Подароци

Features : 1.Name : кадифен кукла25*30см 1 : не е лесно деформирано, отпорно на влечење / стискање / месење 2 : Плишана

DEN 237.28

Детски Играчки Полнети Кадифен Кукла Симпатична Цртан Филм Животно Мека Кукла Куќа Играчки Роденденски Подароци

Спецификација Име на предметот : кукла Стил : 7 стилови Големина : една големина Материјал : кадифен, пп па

DEN 2.67

Симпатична Кадифен Зајаче Зајак Ѕиркаат Велигден Играчки Симулација Полнети А-нимал Кукла За Деца Деца Мека P-illow Подароци

Изработена од висококвалитетен кадифен и пп памучен материјал, играчката за кадифен кукла е мека и издр

DEN 127.84

Гувпев Полнети Играчка Дедо Мраз Снешко Кукла Детска Кукла Божиќ Активност Подарок Машина Партал Кукла-А

Гувпев е посветен да им обезбеди на клиентите здрави, еколошки, лесни за употреба, висококвалитетни и ев

DEN 3.00

esptrs Кадифен Играчка Иновативен Дизајн Коњ Животно Мека Симпатична Кадифен Цртан Филм Симулација Деца Играчка, Деца Кадифен

Функција : 1 Уникатен Дизајн : Слатки и меки кукли со симулациски изрази, јасен преглед Тоа не е само пода�

DEN 703.84

Милиони за осветлување и мал кадифен колекционер на 5 парчиња, деца играчки со векови, подароци и подароци

Пресечете го во смело патување со серијалот за колекционерски кадифони инспирирани од иконите на Илуми

DEN 367.84

Мисбук Кадифен Мека Тиква Кадифен Перница Тиква Декорација Софа Перница Мека Тиква Подарок. Кадифен Играчка, Детски Подарок

Важни информациида пријавите проблем со овој производ,кликнете овде.Материјал За Опис на производот : п

DEN 527.20