• Обновено
Работ На смит Јаде Острење Камен 50910

Работ На смит Јаде Острење Камен 50910

DEN 6879.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој Раб на Смит се одликува со повеќенаменски дизајн за острење на широк спектар на алатки со острици. Работ брзо ќе ги изостри оските, мачетите, сечилата за косилка, машинките, лопатите, мотиките и многу повеќе. Има зафат за жлеб за удобна и безбедна употреба. ставка вклучува камена капа која ја штити раката за време на употребата. Користете За Тревник И Градинарски Алат. Остри : Секири, Мачети, Сечила За Косилка, Машинки, лопати и Мотики. Зафат на жлебот за удобност и безбедност. Камената капа ја штити раката. Груб Ронки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Секачи За Плакнење Жица, Безбедни Машини За Сечење Allономски Легиран Челик Алатка За Поправка За Изработка На Накит

Секачи За Плакнење жица, Безбедни Машини За Сечење Жица Toolономска Алатка За Поправка На Челик Од Легура

DEN 0.33