• Обновено
- Лавиринт-Н 2лб Пекан Зачин Дрво Пелети

- Лавиринт-Н 2лб Пекан Зачин Дрво Пелети

DEN 286.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Целосно природните Пелети Од Дрво од Пекан на а-ЛАВИРИНТ-Н се направени од 100% тврдо Дрво Од Елда. Нема додадени полнила, врзива или масла. Направено специјално За Генератори На Чад А-ЛАВИРИНТ-Н. 2 фунти. торба. А-Лавиринт-Н 2лб Пекан Зачин Дрво Пелети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата