• Обновено
Женски Фау Крзно Плете Кабина Чорапи

Женски Фау Крзно Плете Кабина Чорапи

DEN 159.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кажете им збогум на студените нозе со меки И меки Женски Чорапи Од Кабината НА МУК ЛУКС. Слатките плетени пар со убави дезени за да создадете топол, стилски чорап што нема да сакате да го соблечете. . Машинско перење ладно на нежен циклус, без белило, сува сува ниска топлина. Увезени. . - 80% Акрилик, 20% Полиестерски Горен Дел. - 100% Полиестер Вештачко Крзно Поставата. - Достапни се повеќе опции за боја. - Американски Женски Големини С/М (5-7), Л/XL (8-10) Пвц Не лизгачки точки за дополнително држење. Вештачко крзно обложено за дополнителна топлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Јесбеј Пар Средна Цевка Ребрести Живописни Бои Женски Чорапи Зимски Еднобојни Задебелени Чорапи Од Руно

Опис : кога носите облога од руно и женски чорапи од средна цевка, тоа е помош за заштита на глуждот и ве п

DEN 207.68

Периче колено високи чорапи топло за wooden мажи Антислип зимски задебелени чорапи за подароци за спортски патувања

Високо чорапи со високо квалитетни термички чорапи со карактеристики како што се отпорност на абразија

DEN 1.00

Ополски Пар Божиќни Чорапи Дишечки Фини Бод Декоративни Анти-лизгачки Божиќни Празнични Чорапи За Пријатели

Опис : Со својот божиќен дизајн на Вкус, овој производ е опремен кај повеќето жени, девојки и тинејџери, к

DEN 2.00

Спарете Чорапи За Спиење Задебелување Уникатно Корално Руно 3д Зимски Чорапи Во Цртан Филм За Спална Соба

Опис : она што го прави е да ги одржувате нозете и прстите топли во ладно време бидејќи овие удобни чорап�

DEN 1.33

Фарфи Жените Компресивните Чорапи Со Патент Со Отворени Прсти Спречуваат Проширени Чорапи Ракави За Нозе

Спецификации : Овој пар залихи помага да се намали и спречи отокот за носителот, одржувајќи позитивна ц�

DEN 2.00

Парови Дипломирани Компресија Ракав Широк Плус Големина Теле Нога Компресија Чорапи За Жени Мажи 20-30mHg За Циркулација Шина

Помош за проширени вени, лимфен оток, оток на телиња предизвикани од дијабетес, ДВТ, немирни нозе, шини н�

DEN 203.04

Giligiliso Дозвола Дама Возрасни Нога Поставува Купот На И Зима Задржи Топла Волна Чорап Плетење Нога Покритие Fall продажба

Дама Возрасни Нога Поставува Куп И Зима Задржи Топла Волна Чорап Плетење Нога Покритие Карактеристика :

DEN 1.00

Девојки И Момчиња Чорапиumn И Зима Корални Кадифе Задебелени Топло Удобно И Модерен Цртан Филм Симпатична

Големина : И Должина На Стапалото : 9см / 3,54" Големина : М Должина На Стапалото : 11см / 4,33" Големина : Л Должин�

DEN 1.33

Бакарни Чорапи За Компресија Со Патент Hg Беж Голи Отворени Прсти ЗА ЖЕНИ И Мажи БЕСПЛАТНА Торбичка ЗА ОЧИЛА

Енергија, Поддршка и Олеснување На Болката Со Компресивни Чорапи Со Компресија Со Бакар Чорапи За Компр

DEN 335.84

Женски Лагер Чорапи Ниски Исечени Нелизгачки Чорапи До Глужд Скриени Амортизирани Невидливи Чорапи За Рамен Брод

Женски Лагер Чорапи Ниски Исечени Нелизгачки Чорапи До Глужд Скриени Амортизирани Невидливи Чорапи За

DEN 1.33