• Обновено
Кардинал Суперсила Клирву Заклучување Аранжман-Д Прстен Врзивно Средство, 3 Капа, 1 2, Бело

Кардинал Суперсила Клирву Заклучување Аранжман-Д Прстен Врзивно Средство, 3 Капа, 1 2, Бело

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Суперсилните Прстени со Наклон-Д држат 25% повеќе од стандардните тркалезни прстени. Патентираниот Џеб За Проширување во задниот дел држи дополнителен куп хартија од 1/2 инчи. Внатре Во Џебот За Заштита на Податоци ги штити документите од впечатоци од прстен. Јасното преклопување на предниот капак, задниот капак и ' рбетот овозможува вметнување на сопствени насловни листови за презентација со професионален изглед. Тип На Врзивно Средство : Стил На Врзивно Средство За Прстен : Погледнете Ја Големината На Врзивно Средство Капацитет : 3 " Капацитет На Врзивно Средство : 725. Зелена : покривната плоча содржи 98% пост - потрошувачка рециклирана содржина, 100% вкупна рециклирана содржина. Тип На Производ-Врзива-Прстен. Тип На Врзивно Средство-Прстен. Врзивно Средство Стил-Поглед. Капацитет На Големина На Врзивно Средство-3". Капацитет На Врзивно Средство-725. Врзувачки Бои-Бело. Боја Семејство-Бело. Големина на врзивно Средство-11 х 8.5. Број На Прстени-3. Прстен Стил-Аранжман Д-Прстен. Монтажа На Прстен-Назад. Материјали-Винил. Внатрешен Џеб Опис - Еден Грб. Вметнете Опис-Назад. Големина На Вметнување На Предниот Капак-8,5 х 11. Големина На Вметнување на ' рбетот-2,89 х 11,5. Големина На Вметнување На задниот Капак-8,5 х 11. Код На Собранието - Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Ј. Епацпгкомпатибилен Код-Н.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата