• Обновено
'АНЗА Лекување Боја Боја Зачувување Шампон, 10. оз

'АНЗА Лекување Боја Боја Зачувување Шампон, 10. оз

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лековитиот Шампон за Зачувување На Бојата во Боја ја продолжува бојата на косата до 100 подолго во однос на водечките професионални брендови. Екстра благ и без сулфат, оваа екстра обична формула нежно ги отстранува нечистотиите додека произведува свилен сјај.Големина : 10,1 унквантитет : една (1) шампон насочена област : Тип На Коса/коса : сите типови на коса активни состојки : Вода (аква), натриум кокоил изетионат, натриум лауроил саркозинат, кокамидопропиламин оксид, кокамидопропил хидроксисултен, кокамидопропил бетаин, кокамид меа, акрилати, винил неодеканоат вкрстен полимер, натриум кокоил глутамат, цетил алкохол, Глицерин, кератин амино киселини, екстракт од цвет од невен (календула официналис), екстракт од кентауреа цијанус (пченкарно цвеќе), екстракт од цвет од хибискус сабдарифа (хибискус), екстракт од цвет орхис морио (орхидеја), екстракт од цвет од гарденија флорида (гарденија), екстракт од цвет од розацеа фоетида (жолта роза), екстракт од pинацеа пупуреа (четинар) (четинар), натриум пца, магнезиум пца, цинк пца, манган пца, диметиконски колче 8 ливада пена, етилхексил метоксицинамат гуар хидроксипропилтримониум хлорид, натриум бензотриазол Бутилфенол сулфонат, натриум бисулфат, силиконски кватерниум 3, тридецет 7, тридецет 12, поликватерниум 7, акриламидопропилтримониум хлорид, акриламид кополимер, цинамидопропил тримониум хлорид, гликол дистарат, стерет 4, метилхлороизотиазолинон, метилизотиазолинон, Мирис (парфем), бензил салицилат, линалол не можеме да прифатиме враќање на овој производ.Поради промените во пакувањето на производителот, пакувањето на производот може да варира од прикажаната слика. Обезбедува максимална заштита на бојата и до 107% подолготрајна боја на коса. Бојата на косата останува вистинска и сјајна подолго, дури и најсветлите црвени. Дневен шампон без сулфат, екстра нежен за косата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата