• Обновено
7 8 Ж 3 4 Стр 14 Ф 1 2 Л Гранада Круна Калапи

7 8 Ж 3 4 Стр 14 Ф 1 2 Л Гранада Круна Калапи

DEN 135.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме што да одговараме на секој стил на декор. Реновирајте соба или две побрзо и полесно отколку порано со нашите лесни издржливи лајсни од уретанска круна. Во споредба со традиционалните материјали за украсување, нашите производи ви даваат изглед и чувство на автентично дрво или малтер за помалку. Фабрички подготвен, тој е подготвен за боја, дамка од гел или вештачка завршница; што го прави идеален за различни внатрешни и надворешни апликации. Лесен за брза и лесна инсталација. Цврст уретан за максимална издржливост и минимално одржување. Остра јасност на дизајнот и висококвалитетни, неограничени опции за шема. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Отпорен на влага и гниење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Екена Милворк 3В 12Д 2 Х Хитон Скриена Поддршка Челична Заграда в 8 Длабочина На Поддршка, Зачукувана Светло Црвена

Инсталирањето е ветре со претходно дупчат дупки Челикот ја задоволува побарувачката за урбан, индустри

DEN 0.67

Декор на просторијата Во Самолепливи Флексибилни Украси За Обликување На Пена, 3д Лепливи Декоративни Линии За Украсување На

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

DEN 1919.20