• Обновено
Мур И КО-ИНСЛ - АМВ1000099 - Галон Акрилик Мејсон Вода Блок

Мур И КО-ИНСЛ - АМВ1000099 - Галон Акрилик Мејсон Вода Блок

DEN 343.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Галон, Акрилен Ѕидарски Воден Блок, Заптивки За Заштита На Вода Вертикални Ѕидарски Површини Како Што Се Ѕидови Во Подрумот, Темели, Потпорни Ѕидови И Надворешни Ѕидарски Ѕидови, 100% Акрилен Латекс, Мазна, Рамна Завршница, Внатрешна И Надворешна Употреба, Лесни Апликации Со Четка, Валјак И Спреј, Облога Отпорна На Мувла И Мувла, Низок Мирис, Издржува До 12 Пси Хидростатички Притисок, Чист Сапун И Вода до, тактика Слободен Во 1 Час, Повторно Палто Во 4 Часа, Покриеност-75-125 Фасадата. Акрилик Ѕидарски Вода Блок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Внатрешност НА ИДЕНТИТЕТОТ Надворешна Боја За Блокирање На Дамки И Прајмер во еден RB260-Serendipity, галон

Килц Идентитет Внатрешна / Надворешна Боја За Блокирање На Дамки доколку е потребно, нанесете втор прај�

DEN 0.67