• Обновено
Домашна Суштина Течен Памук Супер Меко Лесно Ќебе, Целосна Кралица, Сива

Домашна Суштина Течен Памук Супер Меко Лесно Ќебе, Целосна Кралица, Сива

DEN 479.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Медисон Парк Течно Памучно Ќебе, Целосно/ Кралица, Сиво Пријатно во едно од најмеките памучни ќебиња на пазарот. Земаме најквалитетен памук и го вртиме во многу мазен и мек материјал што Го нарекуваме Течен памук. Памучниот материјал на ова ќебе практично го елиминира пилингот за да ви даде трајно ќебе што нема да мора да го заменувате од година во година. Нашето Течно памучно ќебе го намали намалувањето во споредба со другите памучни ќебиња. Памукот природно ја отстранува влагата и дише што помага да се регулира температурата ноќе, давајќи ви удобност во текот на целата година. Вклучува 1 Преголемо Памучно Ќебе. 3 Достапни Големини : БЛИЗНАК/Близнак XL Ќебе (), Целосна/Кралица () и Крал ( ). Материјал Детали : 100% ПРСТЕН ОТКАЧИ ПАМУК. Совршен за употреба во текот на целата година. Намалено Пилинг. Намалено Заглавување. Намалено Намалување. Најдобро Во Спални, Дневни соби, семејни соби. Користете како дополнително слоевитост или самостојно. Модел/Дизајн : Цврст. Стил На Домашен Декор : Секојдневен. Упатства За Нега : Ладно Миење Во Машина, Нежен Циклус И Одделно. Не Избелувајте. Падне Сува Ниска, Отстранете Веднаш И Не Пеглајте. Ако Нема Слободно Движење во Машината За Перење Или Фен, Користете Комерцијална Машина за Перење/сушење со Голем капацитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Печатење На Вилински Коњчиња Прекрасно Животинско Шерпа Бафало Фрли Ќебе Унизе Нејасни Меки Меки Пријатни Софа Кревет Ќебе,

Спецификации ГОЛЕМИНА Ширина (См) Висока (см)50х40 инчи 100см 125см60х50 инчи 125см 150см80х60 инчи 150см 200см Англиск�

DEN 1.67

Велу Памучно Ќебе-Меко, Дише, Пријатно И Лесно Термичко Ќебе - Цела Сезона Ќебе Со Двојна Големина Совршено За Слоевит

Од најдоверливото име во ќебињата, Памучното Ткаено Ќебе Велукс се ужива во безброј домови, хотели, гост

DEN 1.67

Велу Ќебе Со Големина На Кралот-Цела Сезона Луксузни Топли Микро кадифни Лесни Ќебиња Од Термално Руно-Совршени За Кауч Кревет

Додадете слој пријатна топлина со Оригиналното ќебе од руно Велукс Завиткајте во луксуз без разлика да�

DEN 576.16